Як ставити цілі і досягати їх. Японська лялька дарума

«Коли чогось сильно забажаєш, весь Всесвіт сприятиме тому, щоб твоє бажання збулося», – говорить письменник Пауло Коельо.

Сьогодні розкажу про один прийом, який використовую, аби досягати мети.

Дізналась про нього випадково – з однієї книги, де сучасний письменник ділився з читачами, як йому вдається вчасно почати і завершити роботу над черговим романом. «Я беру даруму і замальовую їй одне око. Ставлю фігурку на видне місце в робочій кімнаті. Коли книгу завершено – замальовую дарумі друге око».

Дуже містично і загадково, як на мене.

Почала шукати, що таке «дарума». Виявляється, це традиційна японська лялька для загадування бажань і постановки цілей. Ось так вона виглядає:

Виготовляють такі фігурки переважно з дерева (хоча можна побачити даруму з пап’є-маше). Їхня головна особливість – у даруми від самого початку малюють очі без зіниць. І це дуже важливо!

Адже саме з очима пов’язаний шлях від загадування бажання до його втілення.

Є у вас мрія, мета, бажання – подумайте про нього. А потім замалюйте дарумі одне око. Далі поставте фігурку перед собою – так, щоб ви її могли бачити щодня. І нехай пуста, незамальована зіниця нагадує вам про вашу мету, щоб ви робили реальні кроки і нарешті замалювали друге око ляльці, коли мрія здійснилась.

Лялька дарума може бути різних кольорів, кожен з яких для японців має своє символічне значення.

Ви берете даруму червоного кольору, коли ваше бажання стосується успіху і щастя.

Дарума фіолетового кольору – бажання про здоров’я і довголіття.

Білий колір стосується бажань про любов і гармонію.

Золота дарума – допоможе здійснити бажання про багатство і процвітання.

Жовта лялька – безпека і захист.

Дарума – втілення вашої конкретної мети. Ви повинні чітко уявити, чого ви хочете і в який термін (краще – від одного місяця до одного року максимум).

Одночасно лялька є нагадуванням: якщо ви вже ступили на дорогу здійснення своєї мрії, то не звертайте з неї, йдіть наполегливо, упевнено і з вірою.

Даруму можна замовити в Інтернет-магазині (це достатньо дорого) або намалювати самостійно. Я використовую кольорові фотографії ляльки.

На початку січня 2019 року в мене було дві пріоритетні мети. Ось мої дві даруми, які стояли на письмовому столі і кожен день «свірлили» мене своїми одинокими очима.

Одним з цих бажань було – створити і запустити власний сайт. В кінці березня сайт було запущено. За два з половиною місяці я змогла замалювати дарумі друге око. (Для порівняння: до цього ритуалу я мріяла про власний сайт три-чотири роки. Мріяла, мріяла, мріяла… Успіх справи пов’язую саме з льлькою!)

Тепер на моєму письмовому столі ще одне незамальоване око. Термін виконання – до грудня 2019 року. Вірю, що зможу! І потім з радістю замалюю своїй дарумі друге око.

А які ритуали, прийоми досягнення цілей використовуєте Ви? Поділіться, будь ласка.

Читайте також:

Мої 100 дрібниць для радості

Моя банка щастя

П’ятибук – 5 надзвичайних років вашого життя

«Ранкові сторінки». З досвіду використання

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Блог на WordPress.com .

Up ↑

%d блогерам подобається це: