Про сайт

Вітаю Вас, Друже, Колего, Однодумець!

Мене звати Анна-Марія Богосвятська. Докладніше про мене можна прочитати тут.

Мій сайт створений спеціально для Вчителя: як слухати своє серце, куди воно вас веде.

У цьому просторі ідей і натхнення вам допоможуть орієнтуватися рубрики:

365 днів для натхнення. Сезонні ідеї привітань і хвилинок здоров’я, візуального образу вчителя, оформлення інтер’єру робочого кабінету, календар неофіційних свят, список чарівних планів і справ для кожної пори року. Організм людини налаштований на ритми зміни сезонів.  У вас є 365 днів, які ви можете прожити з радістю, любов’ю і гармонією.

Веселкові ідеї для уроків. Мої улюблені педагогічні прийоми, за допомогою яких поєдную на уроці радість, сенс і ефективність.

Драбина. Особисті роздуми на актуальні теми, пов’язані з педагогікою, школою, сучасним уроком, учителем, учнем. Те, що хвилює мене, не дозволяє пройти осторонь, мотивує на внутрішні перетворення.

Творчі щоденники. Секрети заповнення моїх креативних блокнотів і письмових технік: «П’ятибук», «Ранкові сторінки», «Щоденник подяки», «Коробка ідей», «Банка щастя», «Мої уявні життя», «100 дрібниць для радості», «Ідейник» та ін.

Педагогічні технології. Перевірені на практиці педагогічні тренди з власним творчим відношенням до технологізації навчального процесу.

Тексти «нової природи». Сучасним дітям – сучасні тексти: кніглі, антибук, книжкова інсталяція, лепбук, тревелбук, хмарка слів, мудборд, буктрейлер, інсоляре. Розберемось разом, що це таке і як їх використовувати на уроках.

Книги. Ця рубрика – для тих, хто любить читати і дізнаватися про новинки літератури. Рецензії на твори не лише художньої і професійної літератури, але й на книги для самопізнання, мотивації, розвитку успішності, креативності, лідерських якостей. Любителі читати, надихаймося разом!

Слова, що надихають. Красиві, мотивуючі, життєствердні цитати з творів, афоризми і вислови мудрих людей, крилаті фрази відомих сучасників. Тільки авторське оформлення!

Усі матеріали включають особистий досвід і суб’єктивну думку.

Черпайте ідеї з кожної рубрики. Надихаймося разом!

Блог на WordPress.com .

Up ↑

%d блогерам подобається це: