Рада вітати Вас на сайті “НАТХНЕННИК!

Мене звати Анна-Марія Богосвятська.

Сходинки моїх пошуків себе в строкатому просторі педагогіки на сьогодні такі.

Я – кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри гуманітарної освіти Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, член-кореспондент Міжнародної ноосферної академії науки та освіти, Лицар Гуманної Педагогіки.

Переможець конкурсу «За моральний подвиг учителя» (2013), дипломант ІІ ступеню Міжнародного конкурсу «Vivat, учитель!» (2013).

Ведуча рубрики «Фахові проблеми» Всеукраїнського науково-методичного часопису «Зарубіжна література в школах України» (з 2011 р.).

Автор методичних посібників “Сучасний урок: гармонія, натхнення, фантазія” (2013), “Біоадекватні уроки етики та позакласні заходи” (2013), “Як зробити смачний, ароматний, кольоровий урок літератури” (2015), “Слово вчителя: вітаємось, хвалимо, прощаємось чарівно” (2017), “Сезонні валеохвилинки” (2017, у співавторстві з М.В.Кібою), “Сучасний педагог – тренер з розвитку і гармонізації особистості” (2018, у співавторстві з Л.Г.Кудрик), “Відчувати, думати, діяти! Методична скринька прийомів рефлексії” (2018). Співавтор
(разом з Л.Л. Ковальовою) підручника «Зарубіжна література. 8 клас» для шкіл з поглибленим вивченням філології, рекомендованого Міністерством освіти та науки України (2016).
А також маю близько 180 публікацій у науково-методичних збірниках, журналах.

Своїми “маяками” в педагогіці з великою вдячністю вважаю Шалву Олександровича Амонашвілі – автора оригінальної концепції гуманної педагогіки, керівника Міжнародного центру Гуманної Педагогіки, Лицаря Гуманної Педагогіки; а також Наталію Володимирівну Маслову – професора, доктора психологічних наук, президента Міжнародної академії ноосферної освіти та науки, автора унікальної концепції ноосферної (біоадекватної) методики викладання, автора системономії – науки про системи систем.

Прагну спілкування із «своїм читачем» – вимогливим, який чекає від сучасного вчителя і науковця правди, турботи і натхнення, серце якого пульсує в унісон з ідеями і атмосферою сайту.

Нехай Вам легко дихається і вільно літається на просторах “НАТХНЕННИКА!

Блог на WordPress.com .

Up ↑

%d блогерам подобається це: