П’ятибук – 5 надзвичайних років вашого життя

П’ятибук – це невеликий блокнот, розрахований на 5 років вашого життя, розписаний по датах від 1 січня до 31 грудня, де на кожен день пропонується нове питання або початок фрази для продовження. На кожній сторінці книги – 5 абзаців для заповнення. Чудова можливість зафіксувати, порівняти, як змінювався ваш світогляд і мислення за ці роки, що ви робили в цей день, яка відповідь у вас була кілька років тому на це саме питання, чи змінилися ваші погляди на життя, ваші інтереси, смаки, успіхи, уподобання, чи помінялися ви самі – ваш настрій, ваша зовнішність, адже тут включені і питання про колір і довжину волосся, вашу вагу, різні буденні моменти. Одразу результату не побачити, але через п’ять років ви точно будете розчуленими і щасливими від спогадів.

Отже, п’ятибук – це 5 років, 365 питань, 1825 відповідей.

Такі блокноти бувають різноманітної тематики. Існує п’ятибук для любителів мандрувати «5 років моїх подорожей», «5 років із життя мрійника», «Мої казкові 5 років», «5 років кави і свободи», блокнот на японську тематику «5 років у гармонії з собою» з квітучою сакурою на обкладинці. Є версії з готовими питаннями і блокноти з чистим місцем біля дати, де ви вписуєте власні теми для роздумів.

На відміну від мережевих журналів і блогів, п’ятибук – особисто ваша річ, яку будете читати тільки ви. Право на інтимність і секрети в житті кожної людини все-таки повинні бути присутніми.

П’ятибук «Мої надзвичайні 5 років» веду уже 2-й рік. Ось деякі питання з мого блокнота. (Не буду признаватись, що тричі зламала собі мозок, поки вигадувала 365 тем на кожен день!).

Кожен день замислююсь про те, що б мені у свій блокнот записати цікавого, мудрого та, головне, чесного і щирого, щоб потім, через деякий час, прочитати і посміхнутися.

П’ятибук – це ще одна можливість усвідомленого життя: зупинитися, згадати про себе і дійсно важливі речі. Прості питання допоможуть зрозуміти, що потрібно змінити в своєму житті, або побачити, як ми пропускаємо щось цінне.

Якщо ви любите вивчати себе, аналізувати свої думки і вам цікаво, які будуть у вас відбуватися зміни протягом п’яти років, напевно, вам ця ідея теж прийдеться до душі.

2 thoughts on “П’ятибук – 5 надзвичайних років вашого життя

Add yours

  1. Дивуюсь, як ви все встигаєте. Я так не можу. Але питання пропоную учням (вибірково) – потім відповідає, хто хоче. Гарно виходить. Дякую за ідею.

    Подобається

  2. Одне речення за день у “П’ятибуку” – це небагато часу. Одна хвилина. Але потім – через рік-два-п’ять – ця хвилина, витрачена сьогодні, буде безцінною для пам’яті.

    Подобається

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Блог на WordPress.com .

Up ↑

%d блогерам подобається це: