Доступний запис вебінару “Смачні фіглі для вчителя та учнів”

Дорогі колеги!

20 березня 2021 року відбувся мій вебінар «Смачні фіглі для вчителя та учнів», присвячений педагогічним вправам, прийомам, фішкам з використанням на уроках смакового органу чуття.

Вебінар тепер доступний у запису.

«Цукерки не мають сенсу. На те вони й цукерки», – говорить персонаж повісті Р.Дала «Чарлі і шоколадна фабрика».

Не можу з цим погодитись.

Коли мова йде про уроки, позитивну мотивацію до навчання і пізнання нового, чарівна палітра вчителя має бути не тільки різнокольоровою, а й смачною.

Відгуки учасників вебінару:

«Дякую за надзвичайно цікавий вебінар! Завчасно надісланий Вами воркбук вже налаштовував, що на вебінарі буде багато нового, цікавого, корисного і смачного:) І ці сподівання виправдалися! З усіх запропонованих вправ, прийомів і фішок мені була знайома одна – «Цукерки з передбаченнями», тому для мене новим було все. Дуже сподобалися «Смачна само презентація», «Обмін цукерками», «Сила слова». Знаю, що моїм учням «зайдуть» «Літературний фантик», «Вгадай на смак» та «Вгадай на дотик». Впевнена, що ці та інші «фіглі» допоможуть зробити «смачними» не тільки урок, а й позакласні заходи. Обов’язково пораджу колегам цей вебінар, щоб і вони знали якими «стравами» можна урізноманітни навчання».

Алла Титова, завідувач бібліотеки, викладач української мови та літератури

«Після Вашого «смачного» вебінару у мене ожили дії та мрії, які можна втілити у шкільне життя, як на уроках математики, так і проводячи методичні заходи із своїми колегами (бо я ще і заступник директора з НВР). Я завжди генерую або шукаю цікаві родзинки для педрад, семінарів. Демонструю для вчителів, а вони переносять для учнів. Наш колектив – всі творчі та нердинарні особистості. Тому безмено вдячна Вам за цікавий тематичний загадковий матеріал вебінару. Уважно слухала Вас і намагалася зразу ж адаптувати почуте для себе. Ось на завтрашню педраду запланувала вправу «Смачна само презентація» (мої колеги мають презентувати свої підходи до системи оцінювання учнів), маємо виготовляти методичні фантики «Як оцінювати навчальні досягнення учнів?» і завершимо вправою «Цукерки з передбаченнями». Дякую за натхнення, мотивацію. Із задоволення буду чекати нових зустрічей з Вами».

Тетяна Руда, заступник директора з НВР, учителька математики

«Дякую за вебінар. Я ще ніколи так смачно не відпочивала душею. Мені ця зустріч допомогла відірватися на всі 100. Я ніби повернулася в дитинство, де цукерки були нагородою або святом.  Виконуючи завдання, я ніби гралася з собою, я пізнавала себе, з дитячою наївністю. Я вперше почула про ендорфінові цукерки, дякую. Як спекти енергетичного колобка, я не знала про такий ресурс, але я дійсно так дію і заряджаю свою батерейку. Життя як велика солодка вафля – це завдання на наступний рік, бо зараз працюю над вашею ідеєю «Рік у пікселях». З даними вправами, фішками, прийомами обов’язково познайомлю колег.

Ірина Підгайна, учителька початкових класів

«Ласий і корисний вебінар!! Меню – вибух смаку!! Спасибі, п.Анно-Маріє, за щедре частування  яскравими ідеями-смаколиками до уроків. Учасники вебінару наситились ексклюзивними фішками, техніками, прийомами. Одні з найсмачніших для мене – «Життя як величезна солодка вафля», «Сила слова», «Літературний фантик». Усім, хто хоче зробити свої уроки апетитними, варто переглянути вебінар».

Олена Проць, учителька української мови та літератури, зарубіжної літератури

 «Дуже  багато  позитивних  емоцій, заряд  енергії, бажання  все  впровадити  в  практику. Замислилася  над  вафельним  тортиком, до  вподоби тест «Торт», смачні  розмальовки. Обов’язково  порекомендую колегам».

Любов Грязнова, учителька початкових класів

«Щиро дякую за чудовий вебінар. Для себе знайшла пояснення деяких прийомів, цікаві тести. Дуже сподобалася обгортка для цукерок. Я вважаю, що дані смачні ідеї будуть корисними і для гуманітарних, і для точних наук».

Оксана Нарок, учителька зарубіжної літератури

Тривалість:

2 години.

Для кого:

для вчителів усіх предметів.

Зміст – 8 рубрик педагогічного меню:

1. Перші страви (смачні вправи на початок уроку).

2. Фреш (де вчителю взяти енергію для роботи і життя).

3. Основні страви (педагогічні «смаколики» в щоденній роботі вчителя).

4. Асорті (типи і форми уроків на смачну тематику).

5. Делікатес (смачні хвилинки здоров’я).

6. Фірмова страва (вправа-сюрприз).

7. Родзинка (смачні рецепти в художніх творах).

8. Десерт (печиво з передбаченнями).

Вартість запису вебінару – 99 грн.

Є можливість також додатково замовити воркбук (зошит-практикум) до вебінару, який учасники заповнювали під час трансляції.

Вартість воркбуку – 50 грн.

Бажаю вам тортів, солодощів та інших радостей!

Анна-Марія Богосвятська

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Блог на WordPress.com .

Up ↑

%d блогерам подобається це: