Подарункові сертифікати і ворожіння на книгах у «Книгарні Є»

Зайшла на днях до «Книгарні Є» на проспекті Свободи і дві години вибирала для себе книги.

Мала з собою подарункові сертифікати на певну суму. Справді хороший презент для тих, хто любить читати. Вам дарують не книгу (яку ви, можливо, вже читали, або яка вам не сподобається), а похід в улюблене місце, де можете обрати, що забажаєте.

Хотілося знайти такі книги, аби читаючи, посміхатися і надихатися, відчувати кожне слово на смак, вдихати аромат запропонованих автором пейзажів і образу життя персонажів. Аби звуки, які я почула в книзі, мене перенесли у невідоме століття. Аби можна було в уяві торкатись до хмар дивовижних форм, або екзотичних речей із побуту героїв – старовинної шафи, наприклад, або спідниці яскравого кольору.

Шкода, що в «Книгарні Є» перебудували кімнату з форматом читальної зали, де можна було посидіти за круглим столом у оточенні таких самих фанатів-любителів читання, зануритись у задумливе осмислене мовчання під назвою «Я в книзі, а книга в мені».

Тепер у цій кімнаті посередині стіл з книгами. Але навколо все одно сидять, за звичкою, студенти – у позі лотоса, на колінках – і читають щось своє.

У такий книжковий магазин приходять душі з багатою уявою, широким простором у думках, кольоровим горизонтом почуттів.

Ми одразу впізнаємо один одного.

Тут мої друзі, які ближче мені, ніж мої колеги на роботі, ближче, ніж ті «близькі мої», що кожен ранок стоять зі мною на одній зупинці, аби роз’їхатися по всьому місту в черговий трудовий день.

Але я – в «Книгарні Є».

Час тут тече інакше.

Тут часу ду-у-у-уже багато. Він зупиняється, розтягується, завмирає, коли вичитуєте на обкладинках хитромудрі назви, або коли відкриваєте навмання томик і обираєте поглядом конкретний рядок.

Чи знаєте ви, що по новій книзі можна ворожити?

Спочатку ворожимо на минуле. Називаємо подумки сторінку і номер рядка згори або знизу. Вікриваємо потрібну сторінку – і читаємо, що стосується нас у минулому.

Тепер обираємо теперішній час. Загадуємо нову сторінку і рядок.

А потім ворожимо на майбутнє. Відкриваємо ще одну сторінку.

І слова раптом стають вашими. Саме вашими сакральними словами.

І ви розумієте, що – ось вона, ваша книга, за якою ви прийшли. Ви її знайшли. А вона вас дочекалась.

І з почуттям взаємної вдячності (ви – до книги, а книга – до вас) поспішаєте у затишний зимовий вечір, щоб почати спілкування з книгою.

І коли ви пробираєтесь додому через вулиці великого міста, перехожі навіть не підозрюють, які ви багаті і наскільки щасливі.

Що я вибрала на свої подарункові сертифікати?

1. Елізабет Гілберт «Їсти, молитися, кохати» – книга, яку за півроку прочитала два рази, настільки вона мені сподобалась.

2. Роман вірменської письменниці Наріне Абгарян «З неба впало три яблука» – приваблива магічна назва і приємна обкладинка.

3. Книга легендарної ведучої Опри Вінфрі «Недільна мудрість». Шикарне кольорове видання з глянцевими сторінками. Скомпоновані за темами цитати з її «Недільних бесід» із відомими філософами, митцями, політиками, богословами, бізнесменами.

4. Нова розмальовка Джоанни Босфорд «Різдво Джоанни». Це для вихідних і для натхнення.

5. Мік Вікінг «Хюґе: як жити добре по-данськи». Світовий бестселер. За проєктом «Уявні життя» я обрала собі зиму данки, тож ця книга мені вкрай потрібна.

6. Йона Бергер «Заразливий». Книга пропонує відповідь на питання, чому ідеї і товари стають популярними. Як творчій людині, мені цікаво про це дізнатись.   

Книга, читання досі – номер один у списку надійних засобів-антистресів.

Читайте книги. Купуйте книги. Даруйте своїм знайомим книги, а краще – подарункові сертифікати, аби вони сходили до книжкового магазину і обрали собі твори, які до них промовляють.

Можливо, вам також сподобається:

П’ятибук – 5 надзвичайних років вашого життя

Щоденник подяки. Як слухати своє серце

Надихаюча книга Елізабет Гілберт “Велика магія. Творче життя без страху”

2 thoughts on “Подарункові сертифікати і ворожіння на книгах у «Книгарні Є»

Add yours

  1. Коли на собі відчуєш подарунок і його класність, хочеться іншим дарувати ці ж самі відчуття. Рада була спостерігати за вами в “Книгарні Є”))

    Подобається

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Блог на WordPress.com .

Up ↑

%d блогерам подобається це: