Як відомо, з 1 вересня учні 5-х класів будуть навчатися за реформою НУШ, де передбачено формувальне оцінювання.
Мені ця ідея виявилась надзвичайно близькою: коли ти спостерігаєш за дитиною, за її успіхами, ведеш її від однієї перемоги до іншої, від одного маленького успішного кроку до вершини, поступово мотивуючи і надихаючи.
Мої нові ідеї – про сучасні цифрові вправи, прийоми, техніки формувального оцінювання. Розробила до початку нового навчального року інтерактивну презентацію:


Приклади оформлення вправ:

Відеоогляд вправ:
Із відгуків:
👍 “Дякую! Отримала насолоду від перегляду. Ви- неймовірна!” (Оксана Чехомова, директор школи)
👍 «Анно-Маріє, дякую за авторські техніки!!! До чого ж вони бомбезні!» (Катерина Осадча, Молдова, учителька української мови та літератури)
👍 “Щиро дякую! Фантастичні техніки, уже берусь за їхню адаптацію та впровадження☀️” (Любов Поворозник, учителька української мови та літератури)
👍 «Яка чудова підбірка! Дякую» (Юлія Краска, учителька зарубіжної літератури, української мови та літератури)
👍 «Дякую! Вчасно, цікаво і дуже потрібно» (Наталія Платниш)
👍 «Щиро дякую 🙏🥰, пані Анно-Маріє. Ви неймовірна натхненниця» (Наталія Власик)
👍 “Дякую за техніки. Вони і справді чудові. Особливо мені сподобалася техніка з Гаррі Потером” (Наталія Куриндаш, учителька фізики)
Нехай ці техніки допоможуть вашим учням повірити в свої сили, помічати свої успіхи, сильні сторони і лаконічно підбивати підсумки уроку!
Новинка! Відеогайд “Нейромережі для освітян”: 34 ролики
Відеоанонс:
Із відгуків:
👍 “3 дні під враженнями, який неймовірний світ може бути завдяки технологіям! Відкриття для мене: зміна парадигми, адже будь-який користувач інтернету тепер зможе попросити AI зробити роботу, яка раніше коштувала б більше, вимагала б більше часу та зусиль”. (Яніна Хіжінська)
👍 “Сьогодні демонструвала учням генерування музики як КРИГОЛАМ. Мені дуже все сподобалось – це мало сказати. Я натхненна для подальшого розвитку і маю нові ідеї, які можна втілити з новими інструментами штучного інтелекту”. (Тетяна Складенко)
👍 “Дуже задоволена тим, що опанувала такий сучасний вид технологій – нейромережі. Іду в ногу з дітьми! Бо мої діти знають про це. Тепер і я знаю, вмію! Я їх здивувала цим і буду дивувати ще більше!”. (Ольга Петриченко)
👍 «Сьогодні “зависла” в нейромережах на пів дня. Дуууже дякую! Усе для мене нове! Чудові ресурси!!!❤️👍» (Ірина Овчаренко)
І ще одне!
Я настільки захопилася цією темою, що створила відкритий Телеграм-канал “НейроСни”, де щодня викладаю зображення, історії, портрети відомих особистостей у стилі аніме-селфі та інший контент, згенерований за допомогою популярних нейромереж. Це канал для натхнення, творчості, розширення професійних можливостей!
Приєднатися до Телеграм-каналу “НейроСни” (натискайте сюди)

Можливо, вас також зацікавить:
Новинка! “Карти вражень” та навчальні ігри з асоціативними картами
10 інноваційних матеріалів до навчального року 2022-23
Воркбук “50 сучасних стратегій залучення учнів до читання”
Емодзі-стікери для інтерактивного зошита. Формувальне оцінювання та самооцінювання
“Українська веселка”, “Єдність”, “Пробудження духу” та інші розминки для уроків
*
Підписуйтесь на мій Телеграм-канал “Сильні крила”:
професійні поради для вчителя, ролики-розминки, рубрика “Онлайн сервіси та інструменти вчителя”, картка дня “Дозвольте собі”, обмін досвідом, педагогічні квести, креативні марафони та ін.
Підписатися…

Щиро Вам дякую за Вашу працю. Техніки прості і дуже цікаві. Сподобались. Маю намір застосовувати їх у своїй роботі. Ви дуже творча та креативна особистість!
ПодобаєтьсяПодобається
п.Людмило, дякую за відгук. Рада, що вам сподобались вправи.
Бажаю успіхів і професійного оновлення у 2023 році!
ПодобаєтьсяПодобається