Я ніколи не отримувала багато для душі від надихаючих цитат анонімних авторів, яких можна знайти безліч в Instagram або Pinterest.
Для мене ці цитати схожі на цукерки – вони можуть дати швидкий імпульс, але в основному це порожні калорії. Нагадування про те, щоб бути позитивним, сміятися і любити, мало що змінить, аби змінилося наше життя.
Проте, у мене є практика збирати слова тих людей, ким я захоплююся, і звертатися до них за світлом, силою, живою енергією.
Григорій Сковорода відомий як одна із найбільш важливих і впливових особистостей, які формують нашу історію. Його філософія справила величезний вплив на людей в усьому світі.
Сковорода входить, за версією Юнеско, до п’яти мудреців світу – разом із Сократом, Конфуцієм, Спінозою і Махатмою Ганді. Їх усіх об’єднує принцип: «жив, як учив».
У ці дні я перечитувала афоризми українського Практика Істини частіше, ніж зазвичай. Усі ці цитати дають мені перспективу і нагадують мені про те, що важливо.
Скоро день народження Григорія Сковороди.
Пригадаємо його 25 кращих афоризмів. Сподіваюся, деякі з них відгукнуться і у вас.
*

*

*
Увага! Зимове Село Чудес: новорічна Zoom-вечірка

Докладніше…
*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*
Я знаю, проблиск натхнення і дії не одне і те саме.
Але ось чому цитати Григорія Сковороди такі потужні. Якщо втілюються у життя, вони можуть змінити все ваше існування.
Якщо ні, вони можуть бути корисною мотивацією протягом всього дня, що теж чудово.
15 афоризмів Григорія Сковороди мовою емодзі (відкрити)

Можливо, вас також зацікавить:
Електронний посібник «50 смачних ідей для уроків»
Григорій Сковорода. Хмарки слів до портрету і “філософії серця”
Хмарки слів. Афоризми Г. Сковороди
Дивний Сад (Strange Garden) – інструмент для створення онлайн-колажів
Підписуйтесь на мій Telegram-канал для українських педагогів “Сильні крила”:
щодня на вас чекають професійні поради, авторські розминки, картка дня “Дозвольте собі”, рубрика “Онлайн ресурси та інструменти вчителя”, відповіді на виклики викладання в умовах надзвичайних ситуацій.
Підписатися…

Моя давно улюблена ” Пізнаєш істину – ввійде у кров твою сонце”. Колись випадково на неї погляд впав в стінах першої Тернопільської гімназії. Там проходив конкурс “Вчитель року”. І в той же день я витягаю тему конкурсного уроку – підсумковий урок по “Фаусту” Гете. І епіграфом до уроку стає саме цей вислів.
ПодобаєтьсяПодобається
Яка цікава історія!
Цей афоризм – і мій улюблений.
ПодобаєтьсяПодобається
Шановна Анно-Маріє! Дякую, що даруєте натхнення та допомагаєте урізноманітнити життя! Бажаю Вам процвітати, творити, світити!
ПодобаєтьсяПодобається