Що таке антибуки?

Коли вперше почула «антибуки», відчула всередині, що це якийсь виклик традиційній книзі. У принципі, я була не така далека від істини.

Поняття «антибуки» походить від двох слів: «анти»не, «бук»книга. Іншими словами, НЕ-КНИГА! Різновид текстів «нової природи».

Є кілька варіантів антибуків. Наприклад, фальшиві обкладинки (на книги, яких не існує), хуліганські паперові календарі на письмовий стіл (щоб не сумувати на роботі). Узагалі – різні паперові предмети для створення бадьорого позитивного настрою.

Розкажу про різновид антибуків, які створюю разом з учнями і учителями на курсах підвищення кваліфікації. Це – позитивні оголошення.

Функція звичних оголошень, як ми знаємо, прагматична: продам, купи, акція і под. Функція антибуків-оголошень – жодного прагматизму! І навіть навпаки: подарувати гарний настрій, легкість, надати оптимізму у найбільш сірий день.

Вивішуються такі оголошення на зупинках, у фойє школи, на дверях класної кімнати.

Як зробити антибук-оголошення?

1. Роздрукувати шаблон.

2. Придумати тему (з якого приводу запропонувати людям порадіти).

3. Прикрасити оголошення наліпками (а якщо маєте талант художника – то власними малюнками).

4. Розмістити на видному місці і спостерігати, як змінюється на краще настрій оточуючих.

Приклади антибуків.

Осінні тумани? Похмура погода? Сумуєш за сонячним квітковим теплим літом? Усміхнися!))) Ці квітки – тобі!!! Зірви квітку – повернися в літо!

Перестань нити, у тебе чудова фігура! Твоя вага бреше. З’їж булочку. Хорошого тіла має бути багато. Великому шматку рот радіє. З’їж кусок торта. Пам’ятай: худого легше вкрасти.

Зробити людей навколо трошки щасливішими так просто! Створюйте разом з дітьми антибуки до тематичних дат, до різних сезонів і просто так!

УВАГА! 20 березня 2021 року відбувся мій вебінар “Смачні фіглі для вчителя та учнів”. Замовити запис можна за покликанням:

Можливо, вас також зацікавить:

Посібник “Як зробити смачний, ароматний, кольоровий урок”

Електронні картки «Тренінг для мозку: комплекс вправ у ритмах природи»

НЕ-книги. Антибуки. Навіщо потрібні фальшиві обкладинки для книг?

3 thoughts on “Що таке антибуки?

Add yours

  1. А-а-а!!! Я таке люблю. Обов’язково зроблю. Це як мотиватори (чи демотиватори – заплутаєшся в різних визначеннях). Дуже гарно. Дякую.

    Подобається

  2. У мене вчителі на курсах із задоволенням створюють такі позитивні оголошення – і до різних свят (Святого Миколая, Валентина, день щастя), і на тему “книга”, “курси”, “весна”. Завжди весело і креативно!

    Подобається

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Блог на WordPress.com .

Up ↑

%d блогерам подобається це: