Вебінари

Дорогі друзі!

20 березня 2021 року відбувся мій вебінар «Смачні фіглі для вчителя та учнів», присвячений педагогічним вправам, прийомам, фішкам використання на уроках смакового органу чуття.

Вебінар тепер доступний у запису.

«Цукерки не мають сенсу. На те вони й цукерки», – говорить персонаж повісті Р.Дала «Чарлі і шоколадна фабрика».

Не можу з цим погодитись.

Коли мова йде про уроки, позитивну мотивацію до навчання і пізнання нового, чарівна палітра вчителя має бути не тільки різнокольоровою, а й смачною.

Відгуки учасників вебінару:

«Дякую за надзвичайно цікавий вебінар! Завчасно надісланий Вами воркбук вже налаштовував, що на вебінарі буде багато нового, цікавого, корисного і смачного:) І ці сподівання виправдалися! З усіх запропонованих вправ, прийомів і фішок мені була знайома одна – «Цукерки з передбаченнями», тому для мене новим було все. Дуже сподобалися «Смачна само презентація», «Обмін цукерками», «Сила слова». Знаю, що моїм учням «зайдуть» «Літературний фантик», «Вгадай на смак» та «Вгадай на дотик». Впевнена, що ці та інші «фіглі» допоможуть зробити «смачними» не тільки урок, а й позакласні заходи. Обов’язково пораджу колегам цей вебінар, щоб і вони знали якими «стравами» можна урізноманітни навчання».

Алла Титова, завідувач бібліотеки, викладач української мови та літератури

«Після Вашого «смачного» вебінару у мене ожили дії та мрії, які можна втілити у шкільне життя, як на уроках математики, так і проводячи методичні заходи із своїми колегами (бо я ще і заступник директора з НВР). Я завжди генерую або шукаю цікаві родзинки для педрад, семінарів. Демонструю для вчителів, а вони переносять для учнів. Наш колектив – всі творчі та нердинарні особистості. Тому безмено вдячна Вам за цікавий тематичний загадковий матеріал вебінару. Уважно слухала Вас і намагалася зразу ж адаптувати почуте для себе. Ось на завтрашню педраду запланувала вправу «Смачна само презентація» (мої колеги мають презентувати свої підходи до системи оцінювання учнів), маємо виготовляти методичні фантики «Як оцінювати навчальні досягнення учнів?» і завершимо вправою «Цукерки з передбаченнями». Дякую за натхнення, мотивацію. Із задоволення буду чекати нових зустрічей з Вами».

Тетяна Руда, заступник директора з НВР, учителька математики

«Дякую за вебінар. Я ще ніколи так смачно не відпочивала душею. Мені ця зустріч допомогла відірватися на всі 100. Я ніби повернулася в дитинство, де цукерки були нагородою або святом.  Виконуючи завдання, я ніби гралася з собою, я пізнавала себе, з дитячою наївністю. Я вперше почула про ендорфінові цукерки, дякую. Як спекти енергетичного колобка, я не знала про такий ресурс, але я дійсно так дію і заряджаю свою батерейку. Життя як велика солодка вафля – це завдання на наступний рік, бо зараз працюю над вашею ідеєю «Рік у пікселях». З даними вправами, фішками, прийомами обов’язково познайомлю колег.

Ірина Підгайна, учителька початкових класів

«Ласий і корисний вебінар!! Меню – вибух смаку!! Спасибі, п.Анно-Маріє, за щедре частування  яскравими ідеями-смаколиками до уроків. Учасники вебінару наситились ексклюзивними фішками, техніками, прийомами. Одні з найсмачніших для мене – «Життя як величезна солодка вафля», «Сила слова», «Літературний фантик». Усім, хто хоче зробити свої уроки апетитними, варто переглянути вебінар».

Олена Проць, учителька української мови та літератури, зарубіжної літератури

«Дуже  багато  позитивних  емоцій, заряд  енергії, бажання  все  впровадити  в  практику. Замислилася  над  вафельним  тортиком, до  вподоби тест «Торт», смачні  розмальовки. Обов’язково  порекомендую колегам».

Любов Грязнова, учителька початкових класів

«Щиро дякую за чудовий вебінар. Для себе знайшла пояснення деяких прийомів, цікаві тести. Дуже сподобалася обгортка для цукерок. Я вважаю, що дані смачні ідеї будуть корисними і для гуманітарних, і для точних наук».

Оксана Нарок, учителька зарубіжної літератури

Тривалість:

2 години.

Для кого:

для вчителів усіх предметів.

Зміст – 8 рубрик педагогічного меню:

1. Перші страви (смачні вправи на початок уроку).

2. Фреш (де вчителю взяти енергію для роботи і життя).

3. Основні страви (педагогічні «смаколики» в щоденній роботі вчителя).

4. Асорті (типи і форми уроків на смачну тематику).

5. Делікатес (смачні хвилинки здоров’я).

6. Фірмова страва (вправа-сюрприз).

7. Родзинка (смачні рецепти в художніх творах).

8. Десерт (печиво з передбаченнями).

Вартість запису вебінару – 99 грн.

Є можливість також додатково замовити воркбук (зошит-практикум) до вебінару, який учасники заповнювали під час трансляції.

Вартість воркбуку – 50 грн.

Бажаю вам тортів, солодощів та інших радостей!

Про мене:

Інші вебінари Анни-Марії Богосвятської, доступні у запису

2. Вебінар “Література в 3D: новому поколінню – нові тексти”

Дата: 16.04.2021 р.

Тривалість: 95 хвилин.

Зміст:

1. Які тексти підлітки вважають «своїми».
2. У чому різниця між текстами «старої» природи і текстами «нової» природи.
3. 25 різновидів літератури 3D, серед них: лепорелло, пантбук, книжка-драбина, книжкова інсталяція, антибук, п’ятибук, флешбук, фанбук, кніглі, дошка настрою (мудборд), тревелбук, чімборасо, розкадрування та ін.
4. Як працювати з новими текстами.

5. Як це допомагає дітям краще навчатися.

Подарунки:

1) електронна презентація до теми вебінару;
2) корисні посилання на авторські матеріали, розміщені на спеціально створеній онлайн-дошці Padlet.

Подивитися фрагмент вебінару:

Вартість – 99 грн.

3. Вебінар “Пленерні уроки – уроки мислення серед природи”

Дата: 23.10.2020 р.

Тривалість: 110 хвилин.

Зміст:

1. Як створити «зелений клас».

2. 10 різновидів пленерних уроків (авторська класифікація ведучої!).

3. Досвід проведених уроків на природі: плюси і мінуси.

4. Багата методична скарбничка вправ на природі:

– привітання на природі;

«Щоденник спостережень» – центральна вправа пленерного уроку;

– вправи-енергізатори для голосу;

– руханки на природі;

– дихальна гімнастика на свіжому повітрі;

– вправи-гармонізатори просто неба;

– вправи на закінчення пленерного уроку.

Подарунки:

1) електронна презентація до теми вебінару;
2) корисні посилання на авторські матеріали, розміщені на спеціально створеній онлайн-дошці Padlet.

Подивитися фрагменти вебінару:

Вартість – 99 грн.

4. Вебінар “Ідеї для відкритого уроку”

Тривалість: 75 хвилин.

Зміст:

На цьому вебінарі я не говорю про мету подібних заходів, порядок підготовки, педагогічні технології. Ділюся з вами живою практикою, тими конкретними прийомами, відкриттями, родзинками, які використовую сама, маючи багатий досвід проведення відкритих уроків і майстер-класів по всій Україні.

4 основні моменти, на яких ми зосередимось:

І. Як ефектно почати урок (нестандартні способи).

ІІ. Побудова, або форма уроку (авторська класифікація нестандартних уроків, наприклад: урок-подорож поза часом і простором, урок-подяка, урок – щоденник душі поета, урок-парадокс, урок пошуку істини та ін.).

ІІІ. Як представити новий матеріал за допомогою опорного образу-символу (з фрагментами уроків).

ІV. Феєричне завершення уроку (оригінальні прийоми і фішки).

І пам’ятайте: відкритий урок – засіб поширення не стільки інноваційного, скільки вашого позитивного досвіду.

Подарунки:

1) презентація до теми вебінару;

2) 10 повних конспектів авторських відкритих уроків зарубіжної літератури, української мови та літератури, етики.

Подивитися фрагмент вебінару:

Вартість – 99 грн.

Проводьте уроки по-новому!

Що говорять ті, хто дивився вебінари Анни-Марії Богосвятської:

«Мені дуже сподобався семінар-інтенсив. Вже сьогодні на уроці української мови (дистанційне навчання) ми зробили своїми руками ПАНТБУК по темі «Іменник», завтра ще відкриємо дві шафки (власні і загальні іменники)… Урок-печворк – це перший відкритий урок, який  планую після 25 січня. Я особисто починаю працювати над тим, якою я буду у 2021 році».

Ірина Підгайна, вчителька початкових класів

«Щиро дякую за чудову, теплу, натхненну зустріч!.. Для себе  з новенького я взяла тест «Годинник» і «Як звучить блакитний колір». Обов’язково використаю у власній педагогічній практиці. Найважливішою для мене виявилася корисність «Мистецтво домашніх завдань» від Ш. Амонашвілі. Уже спробувала протягом дня обійняти 11 разів сина. Доволі цікаво спостерігати за його реакцією! І звичайно, завжди рекомендувала й буду рекомендувати Ваші вебінари, бо вони, висловлюючись трьома прикметниками, теплі, світлі, натхненні! З нетерпінням чекаю на нові зустрічі!».

Вікторія Щербатюк, вчителька зарубіжної літератури, методист відділу гуманітарної освіти ДонОБЛІППО

«Дякую за цікавий та змістовний онлайн-інтенсив. Мені дуже сподобалася Ваша ідея «кольорового читання», обов’язково піде в роботу укор-печворк, вправа «Як звучить блакитний колір?», «Три прикметники». Цікаві факти, наведені Вами, примушують замислитися. Після Ваших вебінарів хочеться працювати, нести дітям добро та світло. Жодні курси перепідготовки так не надихають, як спілкування з Вами, бо Ви – людина, яка живе своєю справою».

Тетяна Літвінова, вчителька української мови та літератури

«Ще одне моє дякую за чудову нагоду побувати на Вашому онлайн-інтенсиві. Враження – найкращі!!! Нового – багато!!! З радістю та задоволенням перебувала усі 140 хвилин разом з Вами!!! Надзвичайно приємно, що Ви знаходите цікаві підходи до викладання різних предметів: і гуманітарного, і природничо-математичного циклів… Однозначно я б порадила іншим педагогам – брати участь у Ваших проєктах і раджу!!! Адже це цікаво, пізнавально, актуально і просто необхідно, щоб розвиватися далі!!! А найголовніше – все те, що Ви робите для нас, для учнів – то є з величезною любов’ю, уважністю та теплом!!! З нетерпінням чекаю нових зустрічей з Вами!!!» 

Галина Грицак, вчителька математики та інформатики

«Дуже дякую за сьогоднішню зустріч! Після Ваших вебінарів хочеться літати! Сьогодні найбільш вразили  прийоми «перезавантаження». Обов’язково спробую використати кожен з них. З методичних прийомів найбільш сподобався урок-печворк (чула про нього багато, але ваш приклад – це зовсім інше)».

Олена Пиріг, вчителька зарубіжної літератури

Блог на WordPress.com .

Up ↑

%d блогерам подобається це: