Посібники, методичні розробки

*

“Українська веселка”, “Пробудження духу”, “Єдність”, “Сила чотирьох стихій” та інші розминки для уроків

💛💙 «Усі 5 варіантів чудові, але найбільше торкнули «Українська веселка», «Єдність» та «Сила чотирьох стихій». Напевно, тому, що це відтворення наших почуттів зараз, коли ми відчуваємо неймовірно сильне єднання нації». (Оксана Кот, вчителька української мови та літератури)

💛💙 «Ваші розминки круті, суперові і головне різні. Найбільше сподобалася мені «Українська веселка». Таке оригінальне порівняння – об’єднання,  супер! А ще не можу промовчати про «Силу чотирьох стихій». Це щось дуже важливе. Двічі переглянула. «Дерево» наповнило мене енергією, і я ще зараз попрацюю». (Наталія Куриндаш, вчителька фізики)

💛💙 «Особливою є для мене технологія “Дерево”. Коли сидиш на шостому поверсі на підлозі в коридорі, дерев і близько немає, щоб набратися моральних сил, а тут, переглядаючи розминку і виконуючи всі поради, починаєш відчувати себе частиною Всесвіту. Щиро дякую за актуальні та цікаві ідеї!» (Вікторія Щербатюк, методист, зарубіжна література)

💛💙 «Мені важко вибрати, яка сподобалася найбільше, бо кожна змушувала посміхатися, і протягом хвилини-півтори було якось тепло й добре). Дітям вирішила запропонувати “Силу чотирьох стихій”. Рідна земля під ногами, вода, яка освіжає, гойдає, вогонь українських сердець, блакитне небо вільної і щасливої рідної країни – це любов».
(Тетяна Циц, вчителька української мови та літератури)

*

Воркбук “50 сучасних стратегій залучення учнів до читання” у форматі pdf

Відеоогляд:

*

Набір шаблонів онлайн-вправ для групової роботи (Padlet, SlidesMania, Canva, Jamboard, Miro)

Із відгуків:

*

Картки-тренажери для педагога “Креативний вибух” у червоній торбинці

Відеоогляд:

Із відгуків педагогів, які вже апробували цей інструмент:

🔥 «Креативний вибух! Дорога наша Анно-Маріє, перш за все мене вражає, як Ви влучно добираєте назви до вправ, ігор, занять. 100%-ве попадання в яблучко! Реально це «вибух», мозок розігрівався паралельно із зарум’янівшими щічками». (Галина Грицак, учителька математики)

🔥 «Картки «Креативний вибух» допомагають генерувати ідеї, а потім обрати найцікавішу, ту, яка краще підійде до уроку, класу, теми. Мені було цікаво» (Тетяна Салівон, вчителька зарубіжної літератури, мистецтва, етики)

🔥 «Я б порівняла картки «Креативний вибух» з шоковою терапією (у позитивному значенні), адже для того, щоб за 3 хвилини «видати» 11 ідей, ой як треба мобілізувати роботу мозку. Систематична робота з картками «Креативний вибух» допоможе приймати швидкі рішення у будь-якій нестандартній ситуації чи то на уроці, чи у повсякденному житті» (Алла Титова, зав.бібліотеки, вчителька української мови та літератури)

🔥 «Картки «Креативний вибух» – мотиватор до самоосвіти кожного вчителя, компас для консультантів методичних центрів. Спробую уже в січні з курсантами» (Любов Ковальчук, методистка Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій і моніторингу)

🔥 «Я зрозуміла, про що говорити з філологами своєї громади на засіданні професійної спільноти, бо мислити креативно – потреба часу… А відчути себе ученицею, яка щось там не дуже розуміє, це якось по-інакшому, але цікаво.. Ще раз дякую за креативний вибух!» (Тетяна Літвінова, вчителька української мови та літератури)

🔥 «Запропонована форма організації навчання відкриває для вчителя нові можливості пізнання свого творчого потенціалу. І це просто вибух!» (Тетяна Чередник, доцент кафедри германської філології національного університету “чернігівський колегіум”)

*

Щоденник професійного зростання вчителя

Відеоогляд:

*

Картки “Тренінг для мозку: комплекс вправ у ритмах природи” у яскравій торбинці

Вправи зібрані у 3 групи:
1 група (салатовий колір) – вправи для гармонізації півкуль головного мозку;
2 група (рожевий колір) – вправи для збільшення життєвої енергії;
3 група (жовтий колір) – вправи на позитивне сприйняття.

Відеоогляд:

*

Електронний посібник “Рефлексія на уроці: духовна, емоційна, інтелектуальна, фізична”

Відеоогляд:

*

Електронний посібник “50 смачних ідей для уроків”

Відеоогляд:

Друкований посібник “Як зробити смачний, ароматний, кольоровий урок”

*

Друкований посібник “Пленерні уроки – уроки мислення серед природи”

*

Друкований посібник “Слово вчителя: вітаємось, хвалимо, прощаємось чарівно”

*

*

Інтерактивний словник “Абетка світових освітніх трендів” на онлайн-дошці Padlet

*

Електронний Навігатор “50 інструментів групової онлайн-взаємодії”

*

Електронний посібник “Ранок і вечір уроку”

Посібник присвячений етапам біоадекватної (природовідповідної) методики викладання навчальних дисциплін.

Відеоогляд:

Етапи уроку подаються крізь метафору доби:
початок уроку, привітання, мотивація – ранок;
етап засвоєння нового матеріалу – день;
етап практичний, творчий – вечір;
завершення уроку, рефлексія – ніч уроку.

Скарбничка методів і прийомів до кожного етапу.
Також пропонуються приклади опорних образів-символів до етапу засвоєння нового матеріалу, або символьного етапу за біоадекватною методикою.

Підписуйтесь на мій Telegram-канал для українських педагогів “Сильні крила”:

щодня на вас чекають професійні поради, авторські розминки, картка дня “Дозвольте собі”, рубрика “Онлайн ресурси та інструменти вчителя”, відповіді на виклики викладання в умовах надзвичайних ситуацій.

Підписатися…

Блог на WordPress.com .

Up ↑

%d блогерам подобається це: