Посібники, методичні розробки

*

НОВИНКА! 40 цифрових технік формувального оцінювання в 5-6 класах

Із відгуків:

 👍“Дякую! Отримала насолоду від перегляду. Ви- неймовірна!” (Оксана Чехомова, директор школи

 👍«Анно-Маріє, дякую за авторські техніки!!! До чого ж вони бомбезні!» (Катерина Осадча, Молдова, учителька української мови та літератури)

 👍“Щиро дякую! Фантастичні техніки, уже берусь за їхню адаптацію  та впровадження” (Любов Поворозник, учителька української мови та літератури)

 👍«Яка чудова підбірка! Дякую» (Юлія Краска, учителька зарубіжної літератури, української мови та літератури)

 👍«Дякую! Вчасно, цікаво і дуже потрібно» (Наталія Платниш)

 👍 “Дякую за техніки. Вони і справді чудові. Особливо мені сподобалася техніка з Гаррі Потером” (Наталія Куриндаш, учителька фізики)

*

😉 Емодзі-стиль для навчання 😉

*

10 інноваційних матеріалів для 2022/23 навчального року

Для кого:

– класних керівників 5-11 класів (10 матеріалів)

– вчителів початкової школи 2-4 класів (8 із 10 матеріалів)

– вчителів-предметників 5-11 класів

– заступників директорів, директорів

– викладачів вузів, консультантів ЦПР

Із відгуків:

👍 “Замовила, отримала, в захваті!!! Вчора весь вечір сама гралася))) Щиро дякую, Анно-Маріє, Ви – неймовірний натхненник!!!” (Майя Первак, вчителька початкових класів)

👍 “Щиро вдячна за Ваші ідеї! Це якийсь невичерпний фонтан! ⛲️Виконували вправу “Коктейль настрою” всі разом в зумі, і це підлітки по 15-16 років🤩!!! Деякі зголосилися виконати самостійно ще й “Футболку”! 😀 А смачна гра із M&Ms взагалі потішила! 🤣🤣🤣 Бачу, як батьки на наших щотижневих годинах спілкування зазирають в екран, бо їм теж цікаво” (Олена Огіренко, вчителька української мови та літератури)

👍 “Пречудові матеріали!!! Просто, цікаво, максимально візуалізовано, по-сучасному))) Ідеї – суперові! Анно-Маріє, дякую за настрій!” (Катерина Осадча, Молдова, вчителька української мови та літератури)

👍 “Чудово! Дякую! Уже вчора почали роботу із творчими лідерами, бо щотижня у нас зумстрічі, вигадуємо, чим потішимося з користю! Я обожнюю Вашу невгамовну фантазію та вміння бути “на хвилі” часу!” (Олена Огіренко, заступниця директора)

👍 “Дякую, матеріали КРУТІ” (Світлана Єрошенко)

*

Воркбук “50 сучасних стратегій залучення учнів до читання” у форматі pdf. Частина І, Частина ІІ

Приклади заповнення аркушів воркбуку учнями:

*

Електронний посібник “Рефлексія на уроці: духовна, емоційна, інтелектуальна, фізична” у форматі pdf

Відеоогляд:

*

Картки-тренажери для педагога “Креативний вибух” у червоній торбинці

Відеоогляд:

Із відгуків педагогів, які вже апробували цей інструмент:

🔥 «Креативний вибух! Дорога наша Анно-Маріє, перш за все мене вражає, як Ви влучно добираєте назви до вправ, ігор, занять. 100%-ве попадання в яблучко! Реально це «вибух», мозок розігрівався паралельно із зарум’янівшими щічками». (Галина Грицак, учителька математики)

🔥 «Картки «Креативний вибух» допомагають генерувати ідеї, а потім обрати найцікавішу, ту, яка краще підійде до уроку, класу, теми. Мені було цікаво» (Тетяна Салівон, вчителька зарубіжної літератури, мистецтва, етики)

🔥 «Я б порівняла картки «Креативний вибух» з шоковою терапією (у позитивному значенні), адже для того, щоб за 3 хвилини «видати» 11 ідей, ой як треба мобілізувати роботу мозку. Систематична робота з картками «Креативний вибух» допоможе приймати швидкі рішення у будь-якій нестандартній ситуації чи то на уроці, чи у повсякденному житті» (Алла Титова, зав.бібліотеки, вчителька української мови та літератури)

🔥 «Картки «Креативний вибух» – мотиватор до самоосвіти кожного вчителя, компас для консультантів методичних центрів. Спробую уже в січні з курсантами» (Любов Ковальчук, методистка Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій і моніторингу)

🔥 «Я зрозуміла, про що говорити з філологами своєї громади на засіданні професійної спільноти, бо мислити креативно – потреба часу… А відчути себе ученицею, яка щось там не дуже розуміє, це якось по-інакшому, але цікаво.. Ще раз дякую за креативний вибух!» (Тетяна Літвінова, вчителька української мови та літератури)

🔥 «Запропонована форма організації навчання відкриває для вчителя нові можливості пізнання свого творчого потенціалу. І це просто вибух!» (Тетяна Чередник, доцент кафедри германської філології національного університету “чернігівський колегіум”)

*

Електронні картки “Тренінг для мозку: комплекс вправ у ритмах природи”

Вправи зібрані у 5 груп:
– вправи для гармонізації півкуль головного мозку;

– вправи для збільшення життєвої енергії;

– вправи на розтягування;

– вправи на позитивне сприйняття;

– нейробіка – вправи для розвитку мозку.

Кожна вправа є результатом спостереження за світом природи.  Пропоновані рухи активізують дію природних механізмів, і в силу цього в десятки разів прискорюють передачу інформації, аби забезпечити кращу роботу нервової системи, а також легкість навчання, збільшити пізнавальну мотивацію, допомагають зняти стресові тілесні затиски.

*

“Українська веселка”, “Пробудження духу”, “Єдність”, “Сила чотирьох стихій” та інші розминки для уроків

💛💙 «Усі 5 варіантів чудові, але найбільше торкнули «Українська веселка», «Єдність» та «Сила чотирьох стихій». Напевно, тому, що це відтворення наших почуттів зараз, коли ми відчуваємо неймовірно сильне єднання нації». (Оксана Кот, вчителька української мови та літератури)

💛💙 «Ваші розминки круті, суперові і головне різні. Найбільше сподобалася мені «Українська веселка». Таке оригінальне порівняння – об’єднання,  супер! А ще не можу промовчати про «Силу чотирьох стихій». Це щось дуже важливе. Двічі переглянула. «Дерево» наповнило мене енергією, і я ще зараз попрацюю». (Наталія Куриндаш, вчителька фізики)

💛💙 «Особливою є для мене технологія “Дерево”. Коли сидиш на шостому поверсі на підлозі в коридорі, дерев і близько немає, щоб набратися моральних сил, а тут, переглядаючи розминку і виконуючи всі поради, починаєш відчувати себе частиною Всесвіту. Щиро дякую за актуальні та цікаві ідеї!» (Вікторія Щербатюк, методист, зарубіжна література)

💛💙 «Мені важко вибрати, яка сподобалася найбільше, бо кожна змушувала посміхатися, і протягом хвилини-півтори було якось тепло й добре). Дітям вирішила запропонувати “Силу чотирьох стихій”. Рідна земля під ногами, вода, яка освіжає, гойдає, вогонь українських сердець, блакитне небо вільної і щасливої рідної країни – це любов».
(Тетяна Циц, вчителька української мови та літератури)

*

Електронний посібник “50 смачних ідей для уроків” у форматі pdf

Відеоогляд:

*

Творчий блокнот “30 корисних чек-листів” у форматі pdf

*

“Щоденник професійного зростання вчителя” у форматі pdf

Відеоогляд:

*

Електронний посібник “Пленерні уроки – уроки мислення серед природи”

*

Друкований посібник “Як зробити смачний, ароматний, кольоровий урок”

*

Друкований посібник “Слово вчителя: вітаємось, хвалимо, прощаємось чарівно”

*

Підписуйтесь на мій Telegram-канал для українських педагогів “Сильні крила”:

щодня на вас чекають професійні поради, авторські розминки, картка дня “Дозвольте собі”, рубрика “Онлайн ресурси та інструменти вчителя”, відповіді на виклики викладання в умовах надзвичайних ситуацій.

Підписатися…

Блог на WordPress.com .

Up ↑

%d блогерам подобається це: