Посібники, методичні розробки

*

НОВИНКА! Комплект: “Карти вражень” та навчальні ігри з асоціативними картами

До комплекту входять:

1. Електронна збірка “Навчальні ігри з асоціативними картами. 55 ідей

2. Набір “Карти вражень”: 100 асоціативних карту двох форматах: pdf та png. Зручно як роздрукувати, так і використовувати окремі карти для електронних презентацій. 

Карти високої якості та метафоричного змісту, створені за допомогою нейромережі на платному тарифі. 

Приклад асоціативних карт вражень:

Із відкуків:

👍 “Дуже яскраво та захоплююче! Ось вже годину просто розглядаю і вималювую свої асоціації. Інколи вони навіть для мене стають несподіваними. Чому саме це прийшло на думку?! І розумію, що завтра на уроці буде дуже багато вражень, а головне – відкриттів”. (Надія Жулай)

👍 “Щиро дякую за можливість цікаво, креативно готувати матеріал і проводити уроки за законами вражень й асоціацій”. (Ірина Полякова)

👍 “Комплект – супер!!! Дякую сердечно!” (Наталія Мельнікова)

👍 “Отримала Ваші цікаві матеріали. Щиро дякую. Не перестаю дивуватися Вашій творчості і фантазії!” (Оксана Кот)

👍 “Це черговий винос мозку!  Сенси, естетика, стиль! Уже хочется  все це роздрукувати і заламінувати! Дякую!” (Тетяна Чередник)

👍 “Неперевершене враження від матеріалу! Супер!” (Галина Христофорова)

👍 “Грандіозна робота, неймовірно цікаві картки і вправи!” (Майя Первак)

*

40 цифрових технік формувального оцінювання в 5-6 класах

Із відгуків:

 👍“Дякую! Отримала насолоду від перегляду. Ви- неймовірна!” (Оксана Чехомова, директор школи

 👍«Анно-Маріє, дякую за авторські техніки!!! До чого ж вони бомбезні!» (Катерина Осадча, Молдова, учителька української мови та літератури)

 👍“Щиро дякую! Фантастичні техніки, уже берусь за їхню адаптацію  та впровадження” (Любов Поворозник, учителька української мови та літератури)

 👍«Яка чудова підбірка! Дякую» (Юлія Краска, учителька зарубіжної літератури, української мови та літератури)

 👍«Дякую! Вчасно, цікаво і дуже потрібно» (Наталія Платниш)

 👍 “Дякую за техніки. Вони і справді чудові. Особливо мені сподобалася техніка з Гаррі Потером” (Наталія Куриндаш, учителька фізики)

*

10 інноваційних матеріалів для 2022/23 навчального року

Із відгуків:

👍 “Замовила, отримала, в захваті!!! Вчора весь вечір сама гралася))) Щиро дякую, Анно-Маріє, Ви – неймовірний натхненник!!!” (Майя Первак, вчителька початкових класів)

👍 “Щиро вдячна за Ваші ідеї! Це якийсь невичерпний фонтан! ⛲️Виконували вправу “Коктейль настрою” всі разом в зумі, і це підлітки по 15-16 років🤩!!! Деякі зголосилися виконати самостійно ще й “Футболку”! 😀 А смачна гра із M&Ms взагалі потішила! 🤣🤣🤣 Бачу, як батьки на наших щотижневих годинах спілкування зазирають в екран, бо їм теж цікаво” (Олена Огіренко, вчителька української мови та літератури)

👍 “Пречудові матеріали!!! Просто, цікаво, максимально візуалізовано, по-сучасному))) Ідеї – суперові! Анно-Маріє, дякую за настрій!” (Катерина Осадча, Молдова, вчителька української мови та літератури)

👍 “Чудово! Дякую! Уже вчора почали роботу із творчими лідерами, бо щотижня у нас зумстрічі, вигадуємо, чим потішимося з користю! Я обожнюю Вашу невгамовну фантазію та вміння бути “на хвилі” часу!” (Олена Огіренко, заступниця директора)

👍 “Дякую, матеріали КРУТІ” (Світлана Єрошенко)

*

Воркбук “50 сучасних стратегій залучення учнів до читання” у форматі pdf. Частина І, Частина ІІ

Приклади заповнення аркушів воркбуку учнями:

*

Електронний посібник “Рефлексія на уроці: духовна, емоційна, інтелектуальна, фізична” у форматі pdf

Відеоогляд:

*

“Українська веселка”, “Пробудження духу”, “Єдність”, “Сила чотирьох стихій” та інші розминки для уроків

💛💙 «Усі 5 варіантів чудові, але найбільше торкнули «Українська веселка», «Єдність» та «Сила чотирьох стихій». Напевно, тому, що це відтворення наших почуттів зараз, коли ми відчуваємо неймовірно сильне єднання нації». (Оксана Кот, вчителька української мови та літератури)

💛💙 «Ваші розминки круті, суперові і головне різні. Найбільше сподобалася мені «Українська веселка». Таке оригінальне порівняння – об’єднання,  супер! А ще не можу промовчати про «Силу чотирьох стихій». Це щось дуже важливе. Двічі переглянула. «Дерево» наповнило мене енергією, і я ще зараз попрацюю». (Наталія Куриндаш, вчителька фізики)

💛💙 «Особливою є для мене технологія “Дерево”. Коли сидиш на шостому поверсі на підлозі в коридорі, дерев і близько немає, щоб набратися моральних сил, а тут, переглядаючи розминку і виконуючи всі поради, починаєш відчувати себе частиною Всесвіту. Щиро дякую за актуальні та цікаві ідеї!» (Вікторія Щербатюк, методист, зарубіжна література)

💛💙 «Мені важко вибрати, яка сподобалася найбільше, бо кожна змушувала посміхатися, і протягом хвилини-півтори було якось тепло й добре). Дітям вирішила запропонувати “Силу чотирьох стихій”. Рідна земля під ногами, вода, яка освіжає, гойдає, вогонь українських сердець, блакитне небо вільної і щасливої рідної країни – це любов».
(Тетяна Циц, вчителька української мови та літератури)

*

Електронний посібник “50 смачних ідей для уроків” у форматі pdf

*

Електронний посібник “Пленерні уроки – уроки мислення серед природи”

*

Друкований посібник “Як зробити смачний, ароматний, кольоровий урок”

*

Друкований посібник “Слово вчителя: вітаємось, хвалимо, прощаємось чарівно”

*

Підписуйтесь на мій Telegram-канал для українських педагогів “Сильні крила”:

щодня на вас чекають професійні поради, авторські розминки, картка дня “Дозвольте собі”, рубрика “Онлайн ресурси та інструменти вчителя”, відповіді на виклики викладання в умовах надзвичайних ситуацій.

Підписатися…

Блог на WordPress.com .

Up ↑

%d блогерам подобається це: