Креативна онлайн-сесія “Урок як виклик: інноваційні інструменти педагога для продукування захопливих ідей”

Шановні колеги, запрошую вас 5 травня 2022 р. о 19:00 на на креативну онлайн-сесію “Урок як виклик: інноваційні інструменти педагога для продукування захопливих ідей”.

Тривалість – 1,5 години.

Сертифікат.

Наш мозок любить боротися з викликами, з головоломками. Для того, щоб народилися оригінальні ідеї, для мозку потрібно створити особливі умови.

Під час креативної онлайн-сесії ви:

✅ відкриєте для себе новий формат – Zoom-гра з оригінальною концепцією і креативним ігровим полем;

✅ апробуєте інноваційний продукт – мій авторський набір карток-тренажерів для сучасного українського вчителя “Креативний вибух”;

✅ спробуєте на смак принцип “ідей-спагеті”,

✅ познайомитесь із правилом “Квота ідей”;

✅ навчитесь швидко продукувати захопливі ідеї для ваших уроків.

Наш маршрут:

Креативність – це комбінація відомого і невідомого, вміння знаходити нові зв’язки. Ви знаєте, що нині популярні різні міжпредметні зв’язки, інтеграція. Все це невипадково. Тому що ми заглиблюємось часто в свої рамки і не бачимо, як зробити по-новому, по-іншому, по-сучасному.

Картки-тренажери, з якими ми працюватимемо, містять кожна по 4 виклики для педагога:

  • Чи можу я зробити таке і таке на своєму уроці?

Значки біля завдань показують, з чим пов’язане запитання: таємниця, слово, рух, винагорода, герой, приманка, простір, цифрові інструменти.

Від вас залежить: чи приймаєте ви цей виклик. Чи виходите за свої рамки, за рамки шаблонів.

Із відгуків учасників минулої креативної сесії:

🔥 «Я б порівняла Zoom-гру «Урок як виклик» з шоковою терапією (у позитивному значенні), адже для того, щоб за 3 хвилини «видати» 11 ідей, ой як треба мобілізувати роботу мозку. Систематична робота з картками «Креативний вибух» допоможе приймати швидкі рішення у будь-якій нестандартній ситуації чи то на уроці, чи у повсякденному житті» (Алла Титова, зав.бібліотеки, вчителька української мови та літератури)

🔥 «Дорога наша Анно-Маріє, перш за все мене вражає, як Ви влучно добираєте назви до вправ, ігор, занять. 100%-ве попадання в яблучко! Реально це «вибух», мозок розігрівався паралельно із зарум’янівшими щічками». (Галина Грицак, учителька математики)

🔥 «Картки «Креативний вибух» допомагають генерувати ідеї, а потім обрати найцікавішу, ту, яка краще підійде до уроку, класу, теми. Мені було цікаво» (Тетяна Салівон, вчителька зарубіжної літератури, мистецтва, етики)

🔥 «Я зрозуміла, про що говорити з філологами своєї громади на засіданні професійної спільноти, бо мислити креативно – потреба часу… А відчути себе ученицею, яка щось там не дуже розуміє, це якось по-інакшому, але цікаво.. Ще раз дякую за креативний вибух!» (Тетяна Літвінова, вчителька української мови та літератури)

🔥 “Під кінець вивченої теми (онлайн !!!) спробувала скористатися картками-тренажерами для учнів. Не повірите, вийшло! Маю дуже гарних ліцеїстів, тож дала їм можливість покреативити (вони того хочуть) і отримала велику насолоду від зробленого” (Наталія Куриндаш, учителька фізики)

Чекаю на вас! Відчуйте, як іскрить ваш мозок!

Анна-Марія Богосвятська

Можливо, вас також зацікавить:

“Українська веселка”, “Пробудження духу”, “Єдність”, “Сила чотирьох стихій” та інші розминки для уроків

Групова робота для онлайн-навчання: креативна онлайн-сесія

Воркбук “50 сучасних стратегій залучення учнів до читання”

Електронний посібник “50 смачних ідей для уроків”

*

Підписуйтесь на мій Телеграм-канал “Сильні крила”:

професійні поради для вчителя, ролики-розминки, рубрика “Онлайн сервіси та інструменти вчителя”, картка дня “Дозвольте собі”, обмін досвідом, педагогічні квести, креативні марафони та ін.

Підписатися…

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Блог на WordPress.com .

Up ↑

%d блогерам подобається це: