“Українська веселка”, “Єдність”, “Пробудження духу” та інші розминки для уроків

Зараз ми всі відчуваємо сильне єднання нації, пробудження духу, сплеск любові до національних кольорів, бажання турбуватися про рідну землю, відчути підтримку, поділитися найкращим, що в нас є.

Це надихнуло мене розробити за останній місяць 5 відеорозминок тривалістю 1 – 1,5 хвилини на теми сьогодення:

  • “Українська веселка”
  • “Пробудження духу”
  • “Єдність”
  • “Сила чотирьох стихій”
  • Техніка “Дерево”

Ці вправи виконуються всіма учнями класу одночасно. На початку кожного ролика дається проста інструкція для виконання. Потрібно супроводжувати красиві зображення відповідними рухами або словами.

Ви можете їх замовити і проводити для учнів будь-якого віку, або використовувати як ресурс швидкого відновлення сил для себе.

Із відгуків:

💛💙 «Усі 5 варіантів чудові, але найбільше торкнули «Українська веселка», «Єдність» та «Сила чотирьох стихій». Напевно, тому, що це відтворення наших почуттів зараз, коли ми відчуваємо неймовірно сильне єднання нації».

(Оксана Кот, вчителька української мови та літератури)

💛💙 «Щодо розминок, то хочу сказати, що плакала, як тільки увімкнула. Є в них якась незвідана магія, якісь такі тонкощі, що торкають усі струни душі і серця.

Виконуючи ці розминки ніби поринаєш у незвіданий і загадковий світ, у якому немає місця злу та негараздам, зливаєшся воєдино з природою, зі звуками…

У мене такий шквал емоцій, що навіть не підберу слів вдячності».

(Журавльова Марія, вчителька української мови та літератури)

💛💙 «Ваші розминки круті, суперові і головне різні. Найбільше сподобалася мені «Українська веселка». Таке оригінальне порівняння – об’єднання,  супер! А ще не можу промовчати про «Силу чотирьох стихій». Це щось дуже важливе. Двічі переглянула. «Дерево» наповнило мене енергією, і я ще зараз попрацюю».

(Наталія Куриндаш, вчителька фізики)

💛💙 «Переглянула відеорозминки та спробувала виконати завдання. Як завжди: креативно та повчально, бо це не просто вправи, а вправи з підтекстом. Особливою є для мене технологія “Дерево”. Коли сидиш на шостому поверсі на підлозі в коридорі, дерев і близько немає, щоб набратися моральних сил, а тут, переглядаючи розминку і виконуючи всі поради, починаєш відчувати себе частиною Всесвіту. Щиро дякую за актуальні та цікаві ідеї!»

(Вікторія Щербатюк, методист, зарубіжна література)

💛💙 «Щиро дякую за цікаві та дієві розминки. Сподобались усі, але найбільше задоволення отримала від “Українська веселка”. Цікаво, неординарною, креативно. Також релакснула на техніці “Дерево”. Дякую вам за вашу роботу!»

(Оксана Сокур)

💛💙 «Мені важко вибрати, яка сподобалася найбільше, бо кожна змушувала посміхатися, і протягом хвилини-півтори було якось тепло й добре). Дітям вирішила запропонувати “Силу чотирьох стихій”. Рідна земля під ногами, вода, яка освіжає, гойдає, вогонь українських сердець, блакитне небо вільної і щасливої рідної країни – це любов».

(Тетяна Циц, учителька української мови та літератури)

💛💙 «Сьогодні провела розминку “Українська веселка”. Повторили її двічі. Обличь дітей  не бачила, але фінальну фразу Все буде Україна” вони з таким натхненням вигукнули!!! Після розминки спитала, чи сподобалась – так світло і впевнено відповіли “Так!”

(Майя Первак, учителька початкових класів)

Приклади моїх відеорозминок:

“Руханка “Надія”
“Диригент музики природи”

Бажаю яскравих і неповторних уроків!

Все буде Україна!

Новинка! 10 інноваційних матеріалів для нового навчального року 2022/23

Можливо, вам також сподобається:

Практикум “10 секретів створення власних розминок”

Групова робота для онлайн-навчання: креативна онлайн-сесія

Воркбук “50 сучасних стратегій залучення учнів до читання”

*

Підписуйтесь на мій Телеграм-канал для педагогів “Сильні крила”:

професійні поради для вчителя, підтримка і мотивація працювати в сучасних надзвичайних умовах, ролики-розминки, рубрика “Онлайн сервіси та інструменти вчителя”, картка дня “Дозвольте собі”, надихаючі цитати, обмін досвідом та ін.

Підписатися…

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Блог на WordPress.com .

Up ↑

%d блогерам подобається це: