«А давайте ще!..»

Як гадаєте, це про що?

Так учні просять учителів нові і нові розминки на уроках.

Хочете відчути враження на собі?

Ловіть мою розминку «Розім’ялочка для розумників».

Чому для розумників?

У 1981 році американський нейропсихолог Роджер Сперрі отримав Нобелівську премію за «відкриття, що стосуються функціональної спеціалізації півкуль головного мозку».

На підставі його досліджень зроблено висновок, що, синхронізуючи обидві півкулі мозку, ми підвищуємо якість навчання у багато разів.

Упевнена, вам сподобалось!

Це вправа з мого курсу-практикуму «Онлайн-розминки для дистанційного уроку».

У травні я провела перший сезон курсу. Отримала масу схвальних відгуків: і від учителів, і від учнів.

Брали участь учителі історії, української мови та літератури, зарубіжної літератури, математики, англійської мови, початкових класів, методисти обласних освітніх центрів, директори і заступники директорів.  Сезон видався навіть міжнародним: записалися вчителі не тільки з України, а й з Молдови і Польщі. У цьому якраз і бачу велику позитивну перевагу онлайн-курсів: можна навчатися в будь-якому місці і в будь-який час.

При слові «розминка» перше на розум приходить: «фізична розминка», «руханка».

На курсі-практикумі «Онлайн-розминки для дистанційного уроку» пропонується три основні цикли:

1) фізичні розминки;

2) емоційні розминки;

3) інтелектуальні розминки.

Це близько 30-ти вправ, до яких ви матимете доступ. Серед них: «Фантастична п’ятірка», «Віртуальний танець», «Віртуальний дарунок», «Зіп-зап-зум», «Дихання життя», «За моїм вікном», «Національні привітання», «Колір і текст» та ін.

Вони представлені у форматі відеороликів від 45 до 90 секунд, записаних у високій якості на професійній програмі.

До речі, їх можна проводити не тільки під час дистанційних уроків, а й на традиційних уроках у класних аудиторіях.

Усі розминки авторські. Але під час навчання я щедро ділюсь з педагогами секретами і механікою створення подібних вправ. Під час практикуму ви спробуєте з моєю допомогою і самостійно створити хоча б 1-2 розминки.

Увага!

15 вересня 2021 року стартує третій сезон курсу-практикуму «Онлайн-розминки для дистанційного уроку».

Умови участі і програма – за покликанням:

Чекаю на вас!

Із відгуків учасників першого сезону:

1. Опишіть реакцію ваших учнів (студентів, слухачів) на онлайн-розминки.

«Діти в захопленні!» (Наталія Мичуда, директорка, учителька зарубіжної літератури)

«Після інтелектуальної розминки почула: «А давайте ще!…» (Наталія Козак, заступниця директора з НВР, учителька української мови та літератури)

«Реакція була позитивна, з посмішкою та широко розплющеними очима)» (Катерина Осадча, учителька української мови та літератури, Молдова)

«Проводила інтелектуальні розминки з 10 класом. Дітям сподобалося, бо це було незвично». (Зінаїда Лапчак, методистка, учителька української мови та літератури)

«Ура! Yes!!! Клас!!!» (Любов Ковальчук, методистка Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу)

«Покращувався настрій, зникала втома, діти ставали енергійними, веселими і працездатними». (Людмила Лузіхіна, вчителька початкових класів)

«Активізація і зацікавлення». (Тетяна Оуергі, учителька Української школи для національної меншини у Варшаві, Польща)

2. Ваше загальне враження про курс-практикум «Онлайн-розминки для дистанційного уроку» (уявіть, що Вам потрібно в кількох словах описати його колезі чи знайомому).

«Гарний-прегарний курс-практикум, вартий уваги, після проходження (а то й під час) захочеться створити свої розминки для дистанційки та й не тільки». (Оксана Чехомова, директорка, учителька української мови та літератури)

«Курс практикум цікавий, а, головне, корисний. Щодо розминок мала поверхневі знання: є фізичні, так як і проводила з дітьми такі розминки, а емоційні, інтелектуальні? Цінність онлайн-розминок полягає у тому, що їх можна проводити і офлайн. Розминки піднімають настрій, налаштовують на роботу. Після розминки втоми не відчуваєш». (Наталія Козак, заступниця директора з НВР, учителька української мови та літератури)

«Була не готова до таких неймовірних вражень, щиро подивована». (Марія Кіба, учителька англійської мови і зарубіжної літератури)

«Дуже корисний, сучасний, креативний, різноманітний життєрадісний матеріал, необхідний і для занять онлайн, і для занять оффлайн. Я щаслива, що у мене була можливість познайомити з ним своїх маленьких учнів». (Людмила Лузіхіна, вчителька початкових класів)

«Емоційний, музичний, яскравий, позитивний, потрібний, корисний для вчителя курс-практикум!» (Катерина Осадча, учителька української мови та літератури, Молдова)

«Я дуже задоволена! Незабутні враження, багато мегапозитивних емоцій. Приємно провела час, дізналася багато нового і потім втілила з учнями на уроках». (Наталія Мичуда, директорка, учителька зарубіжної літератури)

«Цікавий та корисний практикум, а особливо для тих, хто працює на дистанції. Треба рухатись тілом, треба рухати думки та відпочивати емоційно! Це все – в онлайн-розминках!» (Вікторія Щербатюк, методистка ВГО ДонОБЛІППО)

«Захоплююче, легко і доступно, «на одному подиху». (Галина Грицак, учителька математики)

3. Яка інформація на курсі була найбільш цікавою і корисною для вас? Назвіть 2-3 речі.

«Саме авторські розробки були найбільш цікавими і корисними. Практики потребують практичних розробок і порад. На цьому курсі, як і на всіх ваших курсах, я їх отримала». (Зінаїда Лапчак, методистка, учителька української мови та літератури)

«Кожен крок переглядала декілька разів!!! Важливе все!!! Усе нове!!!» (Любов Ковальчук, методистка Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу)

«Розминки на логіку». (Тетяна Оуергі, учителька Української школи для національної меншини у Варшаві, Польща)

«Дуже подобалися фізичні онлайн-розминки, вправи з абеткою, розім’ялочки для розумників та геніїв, фізичні розминки». (Людмила Лузіхіна, вчителька початкових класів)

«Корисною для мене була інформація щодо видів розминок і часу їх проведення». (Наталія Козак, заступниця директора з НВР, учителька української мови та літератури)

«Корисно було прослухати всі 5 навчальних відео. Особливо сподобалось п’яте відео, де зрозуміло подається методика створення розминок та цінні поради щодо правильного налаштування дітей різного віку на необхідність використання онлайн-розминок. Особливо сподобались розминки: “Емоції”, “Здоровий кус-перекус”, зроблений ще і з гумором. Також дуже сподобалась міні-розминка на розумову активність, розминка “Що, де, коли”» (Катерина Осадча, учителька української мови та літератури, Молдова)

«Секрети-родзинки сучасного інтерактивного і – головне, в реаліях карантинних обмежень – здорового дистанційного уроку». (Наталія Мичуда, директорка, учителька зарубіжної літератури)

«Зацікавили інтелектуальні онлайн-розминки. Особливе захоплення викликала розминка “Трійка”. Дійсно активізує розум!» (Щербатюк Вікторія, методистка ВГО ДонОБЛІППО)

«Перше заняття, що містило в собі елементи із всіх наступних відеозанять. А серед розминок особливо виділяю емоційні (“Після грози”, “Дихання життя” та “За моїм вікном”)» (Галина Грицак, учителька математики)

4. Опишіть основний результат навчання на курсі-практикумі особисто для вас.

«Дізналася багато цікавого, познайомилася з Давидом та Сальтисоном. Це просто ПОЗИТИВ. Щиро дякую. Усі ваші курси – це радість, усмішки, лише позитивні емоції. Вчуся у вас просто радіти. Дякую за вашу титанічну роботу». (Зінаїда Лапчак, методистка, учителька української мови та літератури)

«Дорога Анно-Маріє! Дякую за навчання! Ви для мене є єдиним (справді так) джерелом наснаги і мудрості. Це завжди ковток цілющого повітря! Відчула новий приплив енергії. Знову готова до дистанційки». (Любов Ковальчук, методистка Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу)

«Новий прийом під час дистанційного навчання». (Тетяна Оуергі, учителька Української школи для національної меншини у Варшаві, Польща)

«Можу урізноманітнити роботу на уроці, покращити емоційний стан учнів, зняти напруження. Хочу ще приймати участь у таких курсах!» (Людмила Лузіхіна, вчителька початкових класів)

«Корисна інформація, здатність порухатися, позитивний настрій. Такий самий настрій і в дітей. Бажаю ознайомити чим побільше вчителів із онлайн-курсом». (Наталія Козак, заступниця директора з НВР, учителька української мови та літератури)

«Я зарядилась позитивом, це однозначно! Конкретно дізналася про механіку створення та правильну презентацію різноманітних розминок для учнів». (Катерина Осадча, учителька української мови та літератури, Молдова)

«З великим задоволенням поповнила свою методичну скарбничку новими цікавинками, які зможу використати на практиці. Цікавий, високоякісний, продуктивний курс. Змогла не лише послухати та побачити, але й спробувати, відчути себе активним учасником зустрічі». (Вікторія Щербатюк, методистка ВГО ДонОБЛІППО)

«Мені дуже прикро, що я з таким запізненням змогла переглянути всі онлайн- заняття, спробувати (разом із своїм чоловіком, до речі) різні види розминок. Але ми отримали таке задоволення, що одразу захотілося виконати ці вправи з дітками. Добре, що є ще два тижні навчання і обов’язково це зроблю. Цікаво! Захоплююче! Реально! Легко! Актуально!» (Галина Грицак, учителька математики)

Можливо, вам також сподобається:

30-денний онлайн-курс “Майстерня педагогічного тексту”

Електронний посібник “50 смачних ідей для уроків”

Посібник “Як зробити смачний, ароматний, кольоровий урок”

Електронні картки «Тренінг для мозку: комплекс вправ у ритмах природи»

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Блог на WordPress.com .

Up ↑

%d блогерам подобається це: