Як написати книгу за 30 днів

Друзі, вітаю!

Хочу поділитися:

28 травня 2021 року я отримала радісну новину: посібник Ольги Чоловської “За методикою серця”, написаний на моєму онлайн-курсі “Майстерня педагогічного тексту”переміг у конкурсі і був нагороджений грошовою премією. Щирі вітання, Ольго Сильвестрівно!

“Моя книжечка “За методикою серця” отримала перше місце в конкурсі “Моє методичне натхнення”, який проводило обласне відділення МАН. Отримала премію. І тепер мусимо зустрітися, щоб відсвяткувати”.

ОЛЬГА ЧОЛОВСЬКА, УЧИТЕЛЬ-МЕТОДИСТ, УЧИТЕЛЬКА ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ, УЧИТЕЛЬ ГУМАННОЇ ПЕДАГОГІКИ, М.БОРЩІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛ.

Звістка прийшла вчасно.

За 12 місяців зі старту першої “Майстерні” я провела три сезони 30-денного онлайн-курсу. Випустила 50 авторів.

Ви знаєте, що 2020/2021 навчальний рік пройшов для більшості вчителів України у форматі дистанційних уроків. Затребуваними стали перш за все цифрові навички.

І я засумнівалася: чи потрібен мій курс з написання авторського педагогічного посібника? Чи потрібна “Майстерня педагогічного тексту”, де за 30 днів майбутній автор за руку зі мною проходить усі кроки від задумки до підготовки до публікації власної книги?

На ці сумніви мені почав відповідати Всесвіт.

Спочатку – радісна новина від Ольги Чоловської.

Потім – яскравий, емоційний виступ 29 травня 2021 р. на Всеукраїнських Читаннях з Гуманної Педагогіки Марії Журавльової, випускниці “Майстерні”, за змістом написаного за 30 днів посібника “Шкала радості Вчителя та Учня: від 0 до 10” – про Речі і Місця Сили вчителя та учнів, гормони Щастя, виховання та навчання крізь призму Радості, як створити найкращий день і прокинутись саме “з тої ноги”:

А як не згадати смачний посібник іншої випускниці “Майстерні” Олени Проць “Вишенька на торті: сценарії позакласних заходів з української та зарубіжної літератури”. За 6 місяців після випуску книги окремі конспекти п.Олени були надруковані у Всеукраїнському фаховому журналі “Зарубіжна література в школах України”: “Шоко-бенкет у Віллі Вонки”, “Oskar party”, “Фестиваль Холі”.

Також на пам’ять приходить рекорсменка зі швидкості написання посібника Тетяна Козлова з Чернігова, учасниця третього сезону “Майстерні”. Їй вдалося створити і підготувати посібник “Візуалізація й ейдетика на уроках української мови й літератури” до друку за 20 днів!

Тож четвертому сезону 30-денного онлайн-курсу “Майстерня педагогічного тексту” БУТИ!

Старт – 01 липня 2021 року.

Докладніше про умови участі та реєстраціюза покликанням

Моя мета – не тільки щоб наші вчителі друкувалися, ставали відомішими і підіймали свою самооцінку.

Мені також приносить радість, коли завдяки моїм курсам у вчителів покращується фінансовий стан. Це нібито не головне, але в житті кожної людини дуже суттєве.

Зареєструвавшися на “Майстерню педагогічного тексту”, ви зможете не тільки написати книгу за 30 днів, стати відомою, популярною, з внутрішнім почуттям піднятої самооцінки, але й трішки багатшими також у фінансовому плані.

Ось тільки невелика кількість написаних за 30 днів книг:

Станьте моєю наступною історією успіху!

Можливо, вас також зацікавить:

09 червня 2021 р. – старт курсу-практикуму “Онлайн-розминки для дистанційного уроку”

Електронний посібник “50 смачних ідей для уроків”

Посібник “Пленерні уроки – уроки мислення серед природи”

4 thoughts on “Як написати книгу за 30 днів

Add yours

  1. Дякую, Ольго Сильвестрівно!
   Кожен сезон – це співпраця з надзвичайно креативними колегами і цікавими людьми. І це нові книги, що народжуються прямо на очах.
   Я в приємному передчутті)))

   Подобається

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Блог на WordPress.com .

Up ↑

%d блогерам подобається це: