Від’єднатися від світу і зв’язатись із собою

У своїй книзі «Безмежні» тренер з розвитку мозку Джим Квік ділиться, що порівняно з 15 століттям, ми споживаємо сьогодні стільки даних за один день, скільки середньостатистична людина з 1400-х років сприйняла б за все життя.

Ключова проблема полягає в тому, що насправді нам подобається бути в Інтернеті та бездумно прокручувати сайти з новинами, новаціями, стрічки соціальних мереж. Це тому, що кожного разу, коли ми оновлюємо сторінку або переглядаємо наші сповіщення, ми відчуваємо прилив дофамінугормону щастя. З кожним виробленням дофаміну ми все більше спокушаємося прокручувати та оновлювати сторінки на екрані і незабаром опиняємось у циклі приречення, з якого важко врятуватися. От і виходить: зайшов на 10 хвилин, вийшов через добу.

Що робити замість цього:

Контроль використання медіа допоможе вам від’єднатися від світу, щоб ви могли зв’язатись із собою.

Десь прочитала: якщо покласти у коробку діамант – вона стане скринькою для дорогоцінностей. Якщо в коробку покласти огризок – вона стане смітником.

Ми є те, що ми вкладаємо в себе.

Сьогодні абсолютно новий день. Такого не було раніше і він більше не повториться. Він не такий, як учора, і не такий, який буде завтра.

Я не боюся змін. Я боюся зупинитися на тому ж самому етапі, де я є нині. Обернутися через рік на своє життя і зрозуміти, що я нічого не змінила на краще.

Кожен наш день – зростання. У наших силах прожити його усвідомлено і по-новому.

Всесвіт завжди дає нам те, у що ми віримо і що відчуваємо. Як тільки ми визначимось, Всесвіт починає працювати – не на нас, але разом із нами.

Можливо, вам також сподобається:

Закони, що керують думкою. Дива кожного дня

Запис вебінару “Література в 3D: новому поколінню – нові тексти”

НЕ-книги. Антибуки. Навіщо потрібні фальшиві обкладинки для книг?

One thought on “Від’єднатися від світу і зв’язатись із собою

Add yours

  1. На даному етапі життя дуже суголосні думки. Проходжу онлайн-марафон Ірини Гондюл, і там це проходить, як лейтмотив. Ми можемо наповнити світ, віддати йому тільки те, що несемо всередині себе. І якщо ми хочемо , щоб світ мінявся довкола нас, потрібно наповнювати себе тими цінностями, які потім готові будемо віддати світу.
    Думка про коробку дуже цікава))) Беру на озброєння)
    Дякую)
    І за вчорашню зустріч також

    Подобається

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Блог на WordPress.com .

Up ↑

%d блогерам подобається це: