30 днів, 18 уроків, ваша написана книга. Третій сезон онлайн-курсу «Майстерня педагогічного тексту»

«Коли ви пишете, ви авторитет» .

Д. Гітомер

Чи пам’ятаєте ви, яка педагогічна книга справила на вас перше яскраве враження?

Для мене таким відкриттям стала педагогічна симфонія Шалви Амонашвілі «Здрастуйте, діти!», яку я – студентка 4 курсу університету – тримала в руках у великій читальній залі Черкаської обласної бібліотеки.

Підготувати реферат за цим твором – домашнє завдання зі спецкурсу «Історія педагогіки». Тоді ще не було ксероксів, не кажу вже про Інтернет, і всю необхідну інформацію потрібно було переписувати вручну в робочий зошит.

Навколо мене працювали інші студенти, викладачі.

А я читала і сміялась, плакала, витирала сльози, знову сміялася – голосно, на всю читальну залу, і не зовсім розуміла, що мене бачать і чують інші відвідувачі.

Книга потрапила в мою голову, серце, душу вчасно – до того, як безликі, написані сухою академічною мовою науково-педагогічні твори зіпсували мій стиль майбутнього автора літератури для вчителів.  

Дихаючи живим текстом Шалви Амонашвілі, я навчалась, як можна з любов’ю писати про школу і дітей, веселково описувати методи і прийоми, щиро ділитись знахідками і помилками, дарувати іншим свої особисті маленькі й великі радості в професії.

Я щоденно працюю з текстами. За свою педагогічну практику написала 12 методичних посібників, більше 250 науково-методичних статей, підручник «Зарубіжна література. 8 клас», що має гриф МОН України. Регулярно пишу пости для авторського сайту «Натхненник: простір ідей і натхнення для вчителя».

У моїй голові – багато корисних речей для авторів педагогічних публікацій – як вибрати свою тему, скласти план книги, вибудувати роботу максимально ефективно, вибрати формат і жанр посібника і знайти свою родзинку, зробити книгу особливою. І всі ці знання рвуться назовні.

Так народився 30-денний онлайн-курс «Майстерня педагогічного тексту» для тих, хто мріє написати і видати власну педагогічну книгу, але не знає, з якого боку до цього підійти.

11 січня 2021 року стартує третій сезон «Майстерні».

40 вчителів перших двох сезонів (травень-2020, липень-2020) уже дарують і поширюють серед колег власні посібники.

Ось тільки почитайте деякі назви цих книг:

Кожен, хто приступає до написання тексту, знає, який це може бути непростий процес. Сісти, зосередитися і почати набирати слова на клавіатурі – справжнє випробування!

Курс вісвітлює приховані секрети продуктивності і вміння доводити до кінця в чітко окреслені терміни.

Дам покрокові алгоритми, покажу все на прикладах, візьму за руку і за 18 уроків проведу крізь усі письменницькі пригоди до результату.

Ви матимете корисний і теплий зворотний зв’язок зі мною – куратором.

Побережемо ваше здоров’я і дійдемо до заповітної публікації поступово в екологічному темпі.

Через 30 днів у вас буде написаний/укомплектований рукопис, який залишиться тільки відправити до видавництва або редакції.

У допомогу ви отримаєте «Календар автора» – відмінний інструмент візуалізації досягнення прогресу, а також «Зошит-практикум», в якому зручно виконувати всі завдання і просуватись до своєї мрії.

Для кого?

Онлайн-курс підійде творчим педагогам. Ви зрозумієте, чим наповнити свій рукопис, аби отримати задоволення і енергію від процесу створення тексту, а не навпаки.

У ХХІ столітті текст стає вашою конкурентною перевагою. Поділіться ідеями з вчителями України, принесіть радість своїм читачам.  

Якщо всередині вас є книга, на «Майстерні педагогічного тексту» ви її напишете!

Що говорять ті, хто вже навчався на «Майстерні педагогічного тексту»:

2 thoughts on “30 днів, 18 уроків, ваша написана книга. Третій сезон онлайн-курсу «Майстерня педагогічного тексту»

Add yours

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Блог на WordPress.com .

Up ↑

<span>%d</span> блогерам подобається це: