Доступний запис вебінару «Підсумки 2020 року: 20 корисностей для вчителя»

20 грудня 2020 року відбувся мій онлайн-інтенсив «Підсумки 2020 року: 20 корисностей для вчителя».

За 2 години вебінару учасники отримали концентрат практики, ідей, вправ, технік та інструментів:

Речі Сили,

урок-печворк,

лепорелло,

пантбук,

волл-пейперські технології, 

тренінг для мозку,

техніка «Три прикметники»,

трекер «Рік у пікселях»,

тест «Годинник» та ін.

20 корисностей для педагогів структуровані в три блоки інформації:

Перший блок – «Мотивація і натхнення».

Другий блок – «Своїми руками».

Третій блок – «Перезавантаження».

Усі інструменти універсальні, стануть у нагоді для вчителя будь-якого предмету, допоможуть оцінити результати року, що минає, перезавантажитись свіжими ідеями і по-новому почати діяти у 2021 році.

Замовте запис вебінару і отримайте подарунки:

1) електронну презентацію «20 корисностей для вчителя»;

2) творчий блокнот «12 корисних чек-листів на 2021-й рік».

Із відгуків учасників:

«Мені дуже сподобався семінар-інтенсив. Вже сьогодні на уроці української мови (дистанційне навчання) ми зробили своїми руками ПАНТБУК по темі «Іменник», завтра ще відкриємо дві шафки (власні і загальні іменники)… Урок-печворк – це перший відкритий урок, який  планую після 25 січня. Я особисто починаю працювати над тим, якою я буду у 2021 році».

Ірина Підгайна, вчителька початкових класів

***

«Щиро дякую за чудову, теплу, натхненну зустріч!.. Для себе  з новенького я взяла тест «Годинник» і «Як звучить блакитний колір». Обов’язково використаю у власній педагогічній практиці. Найважливішою для мене виявилася корисність «Мистецтво домашніх завдань» від Ш. Амонашвілі. Уже спробувала протягом дня обійняти 11 разів сина. Доволі цікаво спостерігати за його реакцією! І звичайно, завжди рекомендувала й буду рекомендувати Ваші вебінари, бо вони, висловлюючись трьома прикметниками, теплі, світлі, натхненні! З нетерпінням чекаю на нові зустрічі!».

Вікторія Щербатюк, вчителька зарубіжної літератури, методист відділу гуманітарної освіти ДонОБЛІППО

***

«Дякую за цікавий та змістовний онлайн-інтенсив. Мені дуже сподобалася Ваша ідея «кольорового читання», обов’язково піде в роботу укор-печворк, вправа «Як звучить блакитний колір?», «Три прикметники». Цікаві факти, наведені Вами, примушують замислитися. Після Ваших вебінарів хочеться працювати, нести дітям добро та світло. Жодні курси перепідготовки так не надихають, як спілкування з Вами, бо Ви – людина, яка живе своєю справою».

Тетяна Літвінова, вчителька української мови та літератури

***

«Нинішній вебінар – це така собі чергова чарівна педагогічна натхненна казка… Тут усвідомлюєш, що не тільки вчишся новому, але й захоплюєшся вишуканістю і багатством мови, простотою і водночас глибиною запропонованих методів і форм роботи, щирістю подачі матеріалу, бо пережитий, пропущений через серце ведучої…

Обрати щось одне, найважливіше, важко. Завтра хочу спробувати поезію дня із 5-класниками, у 6 класі спробуємо виготовити «Різдвяне Leporello». Завдання на все життя від Амонашвілі намагатимусь виконувати, буду слідкувати за своїм «свідомим вибором». Хочу навчитися творити зентангли, але мені хочеться їх робити кольоровими, веселковими. Створення емодзі-історій – те, що учням близьке, і водночас змусить задуматися про вагу слів і смайликів.

Рекомендувала б вебінар кожному, хто працює із задоволенням. Хто слухає вебінари не для сертифікату, а для власного самовдосконалення і пошуку нових шляхів співпраці з учнями».

Ольга Чоловська, вчителька зарубіжної літератури, вчитель-методист

***

«Ще одне моє дякую за чудову нагоду побувати на Вашому онлайн-інтенсиві. Враження – найкращі!!! Нового – багато!!! З радістю та задоволенням перебувала усі 140 хвилин разом з Вами!!! Надзвичайно приємно, що Ви знаходите цікаві підходи до викладання різних предметів: і гуманітарного, і природничо-математичного циклів… Однозначно я б порадила іншим педагогам – брати участь у Ваших проєктах і раджу!!! Адже це цікаво, пізнавально, актуально і просто необхідно, щоб розвиватися далі!!! А найголовніше – все те, що Ви робите для нас, для учнів – то є з величезною любов’ю, уважністю та теплом!!! З нетерпінням чекаю нових зустрічей з Вами!!!» 

Галина Грицак, вчителька математики та інформатики

***

«Дуже дякую за сьогоднішню зустріч! Після Ваших вебінарів хочеться літати!

Сьогодні найбільш вразили  прийоми «перезавантаження». Обов’язково спробую використати кожен з них. З методичних прийомів найбільш сподобався урок-печворк (чула про нього багато, але ваш приклад – це зовсім інше)».

Олена Пиріг, вчителька зарубіжної літератури

4 thoughts on “Доступний запис вебінару «Підсумки 2020 року: 20 корисностей для вчителя»

Add yours

 1. Неймовірна Анно-Маріє! Зустрічі із Вами – це завжди натхнення, ковток свіжого повітря, поштовх до дії. Вже після вебінару “Література в 3д” створили з учнями лепорелло до творчості китайських лірикив Лі Бо і Ду Фу. Величзна кількість корисностей в одному онлайн-інтенсиві!!! Не зустрічала ще таких чудових подарунків!!! 

  21 декабря 2020, 20:17:45, от WordPress.com :

  користувач Вogosvyatska оприлюднив: ” 20 грудня 2020 року відбувся мій онлайн-інтенсив «Підсумки 2020 року: 20 корисностей для вчителя». За 2 години вебінару учасники отримали концентрат практики, ідей, вправ, технік та інструментів: Речі Сили, урок-печворк, лепорелло, пантбук”

  Подобається

  1. Дякую, дорога Олено, за відгук, за те, що були на трансляції вебінару і що так швидко втілюєте все на практиці.
   Бажаю чарівних добрих вражень від новорічних свят!

   Подобається

 2. Вебінар переглядала у записі. Отримала велике задоволення: одночасно навчання і релаксація.Виникло бажання випробувати ряд вправ на собі.Обов’язково радитиму своїм колегам придбати запис вебінару, бо це справді безцінні рекомендації,досвід за символічну плату.
  Дякую,Анно – Маріє, за вміння надихати! Щиро бажаю Вам Божого благословення на всі намірення

  Подобається

  1. Дорога п.Любове! Дуже цінний ваш відгук, ваші слова.
   Бажаю в новому 2021 році побачити плоди своїх трудів, своїх проєктів, вдячних учнів, миру і гармонії в душі!

   Подобається

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Блог на WordPress.com .

Up ↑

%d блогерам подобається це: