Закони, що керують думкою. Дива кожного дня

Перебирала на днях книги, переставляла на поличках.

Руки потягнулися погортати книгу «Думка і слово – інструменти творення реальності та чинник розвитку особистості», яку ми написали у співавторстві з моєю хорошою колегою і подругою Ліліаною Кудрик.

Відкрила на сторінці «Закони, що керують думкою»:

1. Закон притягування подібного подібним

Закон притягування думок за подібністю – один із проявів могутнього закону притягування. Наші думки реальні. Ми випромінюємо їх у всіх напрямках, вони поєднуються з іншими думками, утворюючи різні комбінації, рухаються туди, куди їх несе притягальна сила, і втікають із свідомостей, котрі випромінюють протилежні їм думки. Наш розум притягує до себе думки інших людей, послані ними свідомо чи несвідомо. Але він притягує лише ті думки, які гармоніюють з нашими. У світі думки подібне притягує подібне, а протилежності відштовхуються.

Людина притягує до себе мислені хвилі відповідно до характеру думок, які переважають у її свідомості, тобто відповідно до своєї мисленнєвої настройки. Думки групуються за своїм змістом, відштовхуючи відмінні від них і притягуючи подібні. Кожна окрема думка здається незначною, але, зібравшись разом, думки стають великою силою – конструктивною або деструктивною. Всі біди людства є наслідком його негативного мислення. Людина не може отримати назад щось краще від того, що вона посилає у простір.

Закон Притягування у світі думки притягує до нас людей, обставини, ситуації, які можуть нам допомогти.

2. Закон вільного вибору

Розум притягує ті думки, які відповідають його звичній діяльності, тій частоті вібрацій, на яку він звичайно настроєний. Якщо людина займеться саморефлексією, самоспогляданням і спробує проаналізувати зміст власної свідомості, то вона зможе дійти висновків: мої думки далеко не завжди такі чисті і моральні, якими б я хотів їх бачити; я не керую своїми думками, а вони, мов настирливі мухи, самі «лізуть у голову»… Стає зрозуміло, яке складне і важливе завдання – контроль над думками.

Людина, котра хоче розвинути в собі позитивне мислення і стати майстром життя, повинна перебувати у стані невсипучої настороженості стосовно тих думок, які приходять у голову, і робити між ними постійний вибір. Відмова прийняти негативні думки, швидке їх вигнання, якщо вони все ж вторглися, негайне заміщення негативної думки позитивною – ось робота, яку необхідно виконувати аж до вироблення розумом автоматичних навичок притягування доброго і відторгнення руйнівного.

3. Закон сіяння і жнив

Іншими словами: «Що посієш, те й пожнеш». Цей закон відображений не тільки у східному понятті «карма», він чудово представлений у християнстві: «Не обманюйтеся – Бог осміяний бути не може. Бо що тільки людина посіє, те саме й пожне» (Гал., 6:7).

Д. Верещагін називає сучасне місто, а також суспільство у цілому, «гігантським монстром», який смокче з людини енергію, атакує її звідусіль (реклами, серіали, ЗМІ і под.) негативною інформацією, диктує свої стереотипи мислення і поведінки. 

Античний стоїк Сенека, якого називають «дядьком християнства», стверджував: «Скільки разів я пішов між люди, стільки разів я вернувся  вже менш досконалим». Страшно навіть уявити, скільки «мікробів низьких думок» витають над нами і становлять небезпеку заразитися ними у переповненому транспорті, на вулиці, на базарі та в інших велелюдних місцях. Тому мудреці в унісон твердять: уникати натовпів, юрб, видовищних зібрань…

***

Про інші закони думки, а також про шлях до чистоти думки і слова, принцип триєдності «думка – слово – дія», класифікацію рівнів слова «Семиколірна веселка людського слова», вправу «Благословення», вправу «Успіх», техніку трансформуючого мислення, щоденник творчої візуалізації – читайте у посібнику «Думка і слово – інструменти творення реальності і чинники розвитку особистості»

Перший розділ присвячений осмисленню могутньої сили думки та змісту законів, яким підпорядковується думка. Також розкрито роль духовних практик, афірмацій та візуалізацій, у розвитку свідомості і гармонізації внутрішнього світу особистості.

У другому розділі показано відповідальність за слово, що є матеріальним вираженням думки. Подано розуміння природи і сили слова у фольклорних традиціях різних народів, релігійних і філософських системах, сучасних наукових дослідженнях.

У додатках подано тексти, робота з якими допоможе глибше осягнути думку і слово як феномени буття та інструменти творення реальності. Вміщено запитання і завдання для самоконтролю.

Завершується посібник «Методичною скарбничкою», куди входять вправи «Думки-подарунки», «Сила слова», «Аспекти слова», «Слово, якого немає», «Колективна поема», «Дій!».

Книгу ми представляли під час Тринадцятих Всеукраїнських Читань з Гуманної Педагогіки в Києві на творчій майстерні «Дива кожного дня. Особисті шляхи до чистого мислення».

Із відгуків учасників:

«Дізналася багато цікавого про тє, як можливо опанувати свою думку, завдяки яким законам, технікам, щирим пропозиціям модераторів. Тепер буду передавати ці знання своїм колегам. Взяла на замітку саме для себє для керування своїх думок Закон взаємного підсилення думок. Вперше дізналася про афірмацію як техніку трансформуючого мислення, це дуже корисно!» (Лещенко Г.А., Одеська обл., м.Чорноморськ)

«Осилити Шлях до чистоти думок допомагала коучингова техніка: ЦІЛІ – ПОТРЕБИ – СТРАТЕГІЇ – СТАНИ, завдяки якій ми вчилися чинити супротив негативним мислеформам. Кожен учасник майстерні здійснив аналіз своїх стратегій, які стосуються думки, мисленнєвої діяльності, за схемою, давши собі відповіді на поставлені запитання. Заповітним кристалом стали щоденники творчої візуалізації. Коли думки, які приносили проблеми і неприємності, трансформовані, тоді свідомість чиста, ми стаємо «островом, який жодна буря на морі життя нездатна похитнути» (Будда)». (Бичівник А.В., Дніпропетровська обл., м.Новомосковськ)

«Завдяки духовним практикам, що дали Анна-Марія Богосвятська з Ліліаною Кудрик, в нас з дружиною творчий підйом! Прокидаємось вранці писати ранкові сторінки, пишемо свої мрії та втілюємо їх, приймаємо себе (40 по 40+40) вже 22 дня, а готуємось до слова-образу року. Кожен день почали рахувати! (Наприклад, сьогодні 12723 день від мого народження). Дуже потужно! Підйом духовний, творчий, на всіх планах!» (Ладомир, Родове Помістя Ладомирне)

***

Друзі, паперовий наклад посібника розійшовся ще рік тому, але є електронна версія книги, якою хочу поділитися з вами.

Вартість – 70 грн.

Здоров’я – це цілісність. Коли людина стає цілісною без вад, коли у неї все гармонійно всередині і не тільки всередині, коли вона гармонійна у думках, словах, відносинах зі світом, тоді це порядок, норма, щастя, радість, мир, злагода.

Можливо, вам також сподобається:

Посібник “Як зробити смачний, ароматний, кольоровий урок”

Електронні картки «Тренінг для мозку: комплекс вправ у ритмах природи»

20 веселкових ідей для уроків. Частина ІІІ

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Блог на WordPress.com .

Up ↑

%d блогерам подобається це: