Проєкт «Жити в радості». Тиждень 9-й: Як я залучала можливості, а не намагалася їх отримати

Ця публікація є частиною 13-тижневого проєкту «Як жити в радості». Кожен день я спостерігаю за тими простими моментами, що приносять мені радість, допомагають підняти настрій, відгукуються в серці мажорною нотою. І я сподіваюсь, що проживу літо-2020 не просто помічаючи радісні моменти, а доберусь до Джерела Радості всередині себе.

Залучення до себе того, що вам потрібно, – це м’який, плавний спосіб життя. Натиск подібний до руху проти течії в потоці. Це урок, який мені потрібно було перездати на 9-му тижні літа-2020.

Часто ми думаємо, що нам потрібно продовжувати рухатися вперед, незважаючи ні на що. Ми боремося, ми прокладаємо шлях, ми жадаємо і сподіваємося.

А що як є кращий спосіб використовувати нашу дорогоцінну енергію? – таке запитання постало переді мною.

Велика частина нашої сили – внутрішня. Коли ми набираємо силу, ми можемо притягнути до себе все, що нам потрібно. Набагато легше, коли ми дозволяємо життю прийти до нас. Навпаки, прикладаючи зусилля і напружуючись, ми схильні відсувати речі і події від себе.

Я пережила періоди в моєму житті, коли занадто багато тиснула на себе. Раніше я думала, що мені потрібно бути обізнаною з кожною новиною в педагогіці, зі змістом кожної конференції і прочитати кожен новий посібник про сучасний урок. Я дуже сильно штовхала свій професійний рух уперед, замість того щоб прислухатися до свого внутрішнього я.

З якоїсь причини, я відчувала шалений тиск з боку мого розуму, щоб зробити більше, боротися більше. З іншого боку – моє внутрішнє я і моя внутрішня сила. Вони кажуть мені рухатись повільніше, відпустити, довіряти собі, що все вийде.

Згодом я навчилась давати речам трохи простору, якщо енергія не відчуває себе добре.

Заново усвідомити себе, свої справжні бажання, своє покликання – це ключ до того, щоб плавно залучати можливості в своє життя, а не тиснути на себе. Це ідеальний урок для мене сьогодні.

Частина мене знає, що я створюю внутрішню метушню. Розум може стати досить гучним. Ніжний голос говорить «відпустити». Я починаю слухати свій внутрішній голос – тихий і м’який.

Я зрозуміла, що коли переді мною постає завдання, – справжнє рішення є внутрішнім. Мені не потрібно штовхати своє життя, себе, свої сили, аби все відбулося. Що більше я довіряю м’яким потокам всередині себе, тим більше відчуваю, що сила всередині мене є дійсною і реальною. Мало того, що я отримую користь від того факту, що перестаю боротися, але я також отримую радість від того, що мій спокій і внутрішня рівновага мені допомагають реалізовувати те, що для мене дійсно є цінним.

Коли я знаходжу баланс у внутрішньому світі, я можу втілювати свої власні ідеї і проєкти. Я сповнена можливостей і надії. Знаючи, що все, що мені потрібно, знаходиться усередині мене, я можу вільно творити, вільно ділитися і бути корисною. Це схоже на те, щоб бути яскравим маяком світла, куди Всесвіт м’яко направляє людей, ресурси і можливості для вас.

У цей час літа я шукаю оновлення, сонячного світла і відпочинку. Це поверне мене до мого серця і мого внутрішнього знання. Звісно, я буду творити трохи кожен день, адже це частина моєї індивідуальності. Я робитиму свої щоденні творчі практики письма. Та насамперед я буду практикувати любов, самозцілення і резонанс з собою і світом. Я можу стояти в тиші і просто переміщати енергію, як маяк. Це моя точка усунення боротьби в своєму житті.

Я знаю, що у мене є все, що мені потрібно залучити і створити у своєму житті. Всесвіт говорить мені «так».

Друзі, будьте відкритими для натхнення всесвіту! Коли ви перебуваєте в гармонії з собою, іншими і світом, ви володієте великими можливостями.

Поділіться, будь ласка, як ви були натхненні на цьому тижні. Я люблю читати, як інші знаходять підказки від всесвіту в своєму повсякденному житті.

З любов’ю і світлом

Анна-Марія

***

Для заголовку поста використано фото (С) Adobe Stock.

Можливо, вам також сподобається:

Чому я люблю свою роботу

Як читати багато?

Я працюю в школі, щоби зробити світ кращим

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Блог на WordPress.com .

Up ↑

%d блогерам подобається це: