Проєкт «Жити в радості». Тиждень 5-й: Як бути просто для себе

Ця публікація є частиною 13-тижневого проєкту «Як жити в радості». Кожен день я спостерігаю за тими простими моментами, що приносять мені радість, допомагають підняти настрій, відгукуються в серці мажорною нотою. І я сподіваюсь, що проживу літо-2020 не просто помічаючи радісні моменти, а доберусь до Джерела Радості всередині себе.

Для мене ідеальний день включає в себе вставати рано. Щоб ранок був свіжим і юним.

Не кваплячись, я долаю кілька кілометрів, коли сонце встає, і потім повертаюсь додому.

Немає нічого в розкладі або календарі на день. Зрештою, відпустка, і я нікому нічого не винна.

Дорожче той стан рівноваги, завдяки якому можу легко, вільно, невимушено просто жити, просто бути, спостерігати за птахами, милуватись небом, слухати шелест листя на деревах від ігривого вітру. Такий літній релакс, насолода, мить дзен після бурхливих ритмів робочих днів.

Я повертаюсь до свого робочого столу і кілька хвилин сиджу з щоденником. А потім, надихнувшись тишею і спокоєм дня, я зазвичай трохи пишу. Нічого обтяжливого, нічого схожого на важку роботу – щось приємне. Щось на зразок цих роздумів, які визрівають у моїй голові протягом тижня. Або роблю нотатки до книги, яку хочу написати за літо.

На той час, як я звільнюся через годину або дві, це просто найкраще почуття. Те, що я зробила, було бонусом. Тепер весь залишок дня відкривається переді мною.

Іноді я йду в місто. Або прогулююсь навколо будинку. Отримую задоволення від смачного чаю. Читаю книги. Або дивлюсь фільм. Або роблю те, що ні на що не схоже.

Це мій день. І він буде таким, яким має бути – простим, справжнім, для мене. Немає поспіху. Просто присутність і мир всередині.

Каллі Еттінгер добре висловилася:

«Вам не потрібно багато робити кожен день, але ви повинні щось робити».

Щось.

Кожен день.

Коли ви знаєте, як це – просто бути для себе, у вас з’являється сила, ясність і контроль. Ви знаєте, коли сказати «так». Коли сказати «ні». Ви знаєте, хто ви і що потрібно будувати навколо свого життя. Ви відчуваєте радість від кожної миті цього життя.

Люди думають, що вони повинні довгий час жити життям, яким вони не хочуть, щоб в кінцевому підсумку в далекому майбутньому вони могли жити життям, яким вони дійсно хочуть.

«Ви могли би бути хорошими сьогодні», – писав римський імператор Марк Аврелій. «Але замість цього ви вибираєте завтра».

Я завжди вважала, що краще жити так, як я хочу, щоб моє звичайне життя виглядало більшу частину часу.

Ви можете запитати: «Але хіба це не привілейований спосіб жити?».

Так, я відчуваю себе дуже привілейованою. Для мене щастя відносно дешеве. Мій ідеальний день не вимагає, щоб я була багатою, могутньою або важливою. Достатньо, щоб я була досить гарна у чомусь, щоб бути затребуваною в своїй професії, і досить сильною, щоб сказати «ні» речам, які виходять за рамки моїх потреб.

Поет Геракліт сказав: «Один день дорівнює кожному дню».

Сьогодні може бути дивовижний день для вас. Цей день може бути таким, яким ви хочете, щоб було ваше життя щодня. Вам просто потрібно вибрати бути для себе.

З любов’ю і світлом,

Анна-Марія

***

На заставці до посту використано фото (С) Естер Дріхаус на Unsplash.

Можливо, вам також сподобається:

Проєкт «Жити в радості». Тиждень 1: Як моя любов до пошуку камінчиків перетворюється на магію

Проєкт «Жити в радості». Тиждень 2: Як я досліджувала чотири тиші всередині себе

Якщо ваша улюблена пора року – літо…

4 thoughts on “Проєкт «Жити в радості». Тиждень 5-й: Як бути просто для себе

Add yours

  1. Яккрасиво і просто Ви ворите себе для себеі для інших. якби Вас не знала, подумала б що так не буває. Але, на щастя, знаю, що це саме так)

    Подобається

    1. Дорога Ольго Сильвестрівно, головне – обрати тему, цікаву, просту і захопливу. А далі тема сама рухає, наповнює, дарує осяяння))) Дякую, що завітали, завжди вам рада.

      Подобається

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Блог на WordPress.com .

Up ↑

%d блогерам подобається це: