Анонс. Плани на літо – написати педагогічний посібник. Старт другого сезону онлайн-курсу «Майстерня педагогічного тексту»

Дорогі друзі, колеги, однодумці!

Ось і відпустка. Попереду – літо!!! А значить – можна знайти час для себе, ні про що не турбуватися, думати про хороше, збирати в банку спогадів щасливі миті.

А також написати нарешті свою вимріяну педагогічну розробку і прийти до школи 1 вересня з книгою або з публікацією у відомому Всеукраїнському фаховому виданні.

1 липня 2020 року стартує другий сезон мого авторського 30-денного онлайн-курсу «Майстерня педагогічного тексту».

Це те місце, де вас візьмуть за руку і за 30 днів проведуть через всі етапи створення власної педагогічної розробки від задуму до публікації.

За 20 років письменницької практики у мене склалась власна система роботи над педагогічним текстом: ефективні прийоми, техніки, секрети продуктивності.

Я багато консультувала інших авторів педагогічних статей, методичних посібників, колективних збірок, «Опису досвіду» на отримання звання учитель-методист, і доповнила свою систему актуальними порадами.

Усіма нюансами поділюся з вами на авторському курсі:

– як зрушитися з мертвої точки і нарешті оформити свій практичний досвід у вигляді письмового проєкту;

– 6 основних концепцій педагогічної творчості;

– 42 жанри педагогічних публікацій, оберіть свій;

– 5 способів придумати креативну і точну назву для своєї розробки;

– як створити план роботи – 4 інструменти;

– де шукати натхнення – 25 компонентів продуктивної письменницької атмосфери;

– 10 способів знайти час для творчості і вибудувати свій розклад для ефективної роботи;

– головні правила редагування рукопису.

Ви отримуєте ці інструменти назавжди і можете ними користуватися в потрібний момент.

Із відгуків учасників першого сезону «Майстерні педагогічного тексту»:

Ольга Чоловська, учитель зарубіжної літератури:

«Місяць майже щоденного спілкування з Вами – це свято для душі. Дякую, що зрушили мене з мертвої точки, подарували відчуття задоволення, за те, що «витворяти» переросло в «творити».

Людмила Войтюк, учитель української мови та літератури:

«Я щаслива, що взяла участь у цьому неперевершеному онлайн-курсі, що працюю в одній компанії з прекрасними Людьми й фахівцями, що маю такого людяного, цікавого й компетентного наставника, що довела собі, що я можу поєднати, здавалося б, непоєднуване, що можу написати те, що потрібне і мені, і людям. Але… МЕНІ НЕ ВИСТАЧАТИМЕ ЦЬОГО… Дякую!!!»

Людмила Яловіцька, учитель початкових класів:

«1. Я не вірю, що зібрала всі свої найкращі наробітки в одну папку (МОЯ КНИЖКА).

2. Не можу виділити, щось одне. Весь курс навчання мене захоплював. Сподобалося вчитися (бо колись то було внапряг).

3. Я щаслива, коли отримувала ЗАЛІК і по декілька раз перечитувала Ваші слова, які дарували крила. Хочу ще. Анно-Маріє, Ви стали промінчиком для мене. Дякую».

Олена Проць, учитель зарубіжної літератури, української мови та літератури:

«Для мене цей травень був особливо «буйним». Буяла фантазія, енергія, кипіла робота над проектом! Неймовірна Анно-Маріє, щиро дякую, що ведете за собою та ділитесь безцінною інформацією. Неймовірно, але факт – я створила власний посібник!!! Горда і щаслива, що провела з Вами цей незабутній травень!!!»

Олена Калюжна, учитель зарубіжної літератури:

«Велике вам спасибі за натхнення. Зрозуміла, що багато чого можу, але багато чого треба й запам`ятати та вивчити. Ціннними були ваші повідомлення-поради. Коротенькі, лаконічні і щирі. Коли відредагувала свою статтю, то побачила, що маю 12 сторінок, а це вже щось. Сподіваюсь, що вогник, який ви в мені запалили, не згасне! Дякую!!!»

Галина Кот, учитель зарубіжної літератури:

«Дорога пані Анно-Маріє! Щиро вдячна за безцінне спілкування з Вами протягом чудового курсу. Це новий досвід. Я змогла створити конспект уроку позакласного читання, яким дуже задоволена. Буду звертатись з ним до редакції свого улюбленого журналу «Зарубіжна література в школах України». Неймовірно рада, що до матеріалів Вашої майстерні можна буде звернутись ще. І дуже добре, що Ви даєте шанс продовжити це навчання, скористаюсь обов’язково».

Докладніше – на сторінці онлайн-курсу.

Чекаю на вас, автори педагогічних текстів!

Анна-Марія Богосвятська

4 thoughts on “Анонс. Плани на літо – написати педагогічний посібник. Старт другого сезону онлайн-курсу «Майстерня педагогічного тексту»

Add yours

  1. п.Світлано, на жаль “Майстерня педагогічного тексту” уже в розпалі, стартувала 1 липня. У жовтні буде проходити третій сезон. Напишіть меня на ел.пошту: bogosvyatska@gmail.com, і я вчасно відправлю вам анонс. Дякую за цікавість до саморозвитку!)

    Подобається

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Блог на WordPress.com .

Up ↑

%d блогерам подобається це: