Проєкт «Жити в радості». Тиждень 1: Як моя любов до пошуку камінчиків перетворюється на магію

Ця публікація є частиною 13-тижневого проєкту «Як жити в радості». Кожен день я спостерігаю за тими простими моментами, що приносять мені радість, допомагають підняти настрій, відгукуються в серці мажорною нотою. І я сподіваюсь, що проживу літо-2020 не просто помічаючи радісні моменти, а доберусь до Джерела Радості всередині себе.

Початок літа приніс багато простих радостей.

Вирішила для себе не вигадувати чогось надзвичайного, нестандартного, унікального. А прожити з радістю милі серцю дрібнички, доступні кожному.

У перший тиждень літа одним із моїх маленьких захоплень і радостей стало збирати камінчики.

Багато ходила пішки – на роботу, в парки. І виглядала камінчики. Вишукувала їх, як скарби. Згадувала себе в дитинстві, коли у кожному камінчику, що відблискує на сонці, бачила самоцвіт.  

Люблю дивитися під ноги всюди, де я йду, щоб знайти цікаві камені.

Відчуваю, що у мене є чарівний зв’язок з камінням.

Все є ритм, все є вібрація. Коли береш у руки камінчик, він має вібрацію. Тому так приємно тримати в руках камінці. Вони пульсують, дихають – кожен у своєму ритмі, у своїй вібрації. Кожен звучить – тонко, нечутно для людського вуха, але відчутно для моєї душі.

І коли ми звучимо в унісон – я і цей камінчик – це мій момент єднання зі світом, із собою, момент ледве вловимий.

Ритм і вібрація камінчика починають підлаштовуватись в єдину симфонію разом із моїми особистими ритмами і вібраціями.

І якщо я прислухаюсь у цю хвилину до себе, можу почути свою ноту, свою унікальну мелодію.

І я чую – чи то себе, чи то голос життя – глибокий, як серцебиття, тихий і ніжний, як шелест листя на світанку, радісний, як спів першої пташки при зустрічі нового сонця нового дня. Мій ритм і тон є ритмом і тоном єдності з усім навколишнім.

Мені подобалося збирати камінчики цього тижня, але я не знала, яка кількість мені потрібна і для чого буду їх використовувати. З якоїсь причини почала слухати інтуїцію про те, що робити з моїми знахідками.

Я щиро вірю, що інтуїція дійсно дуже сильна річ. Якщо ви відчуваєте, що до чогось покликані, зверніть на це увагу. Якщо щось здається інтригуючим, досліджуйте це. Виконуйте ті маленькі підштовхування всередині вас, які ви відчуваєте.

Сьогодні порахувала – я назбирала за цей час 12 камінчиків. Красиве і символічне число. Вони зараз лежать на моєму письмовому столі.

Раптом спало на думку, що, збираючи їх, на кожен із цих скарбів я задумувала певний намір, особливого роду бажання. Я була здивована такій простій магії!

Якого роду магія, поясню. Так, ясно побачила, що один із камінчиків – світло-рожевий – допомагатиме мені завершувати проєкти. А другий – маленький, темно-червоний – служитиме для позитиву. Ще один – білий – для народження ідей.

Це може здатися несподіваним для когось, хто схильний скептично ставитися до такої «магії».

Давайте розберемося з цими камінчиками. Ми знаємо, що з давнини люди використовували їх для захисту від негативної енергії, підвищення впевненості у собі, утримання фокусу на цілі.

Камінь дійсно виробляє і акумулює енергію. Згадайте, коли ви берете в руку кристал, ви набираєтесь від нього твердості духу, тепла, пам’яті століть.

Отже, повернемося до 12-ти камінчиків, які я тримаю на своєму столі.

Я вірю в свої наміри, які стоять за камінчиками, а не у камінчики, що начебто володіють магічною силою. Я вважаю, що знахідки цього тижня, мої скарби радості говорять зі мною, вони корисні для позитивності і постановки цілей.

Іноді вранці я перегортаю їх в руці, по одному, і думаю про те, як я хочу, щоб мій новий день був сповнений добрих думок.

Хіба я думаю при цьому, що ці камінчики «працюють»?

Ні! Я сама заряджаю себе своїми світлими надіями.

Але я люблю дивитися на них і тримати їх під час відео-конференцій, або коли я думаю про свої мрії протягом робочого дня.

Ці камінчики є гарним і відчутним нагадуванням про мої наміри проживати свої дні з радістю, наповненням, у простоті.

Цікавтеся світом навколо нас! Він більш загадковий, ніж ми гадаємо. Життя – звивистий шлях радісного подиву, якщо ми вирішимо слідувати за ним.

Друзі, а які цікаві відкриття доставляють радість вам?

З любов’ю і світлом,

Анна-Марія

***

Для заголовку поста використано фото автора: (С) Тріста Ейнсворт

Можливо, вам також сподобається:

12 причин чекати літа

Якщо ваша улюблена пора року – літо…

Посібник “Як зробити смачний, ароматний, кольоровий урок”

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Блог на WordPress.com .

Up ↑

%d блогерам подобається це: