Практикум – фото-листівки «365 запитань про головне»

«Найважливіше – це не пошук правильної відповіді, а пошук правильного запитання» (Пітер Друкер).

Третій рік веду блокнот «П’ятибук», ідея якого – кожен день задавати собі одне запитання і записувати коротку відповідь.

Ця щоденна корисна звичка надихнула мене розробити практикум самопізнання «365 запитань про головне» – він продається в електронному вигляді:

15 сторінок тексту у форматі pdf + 365 фото-листівок високої якості на фоні красивих гармонізуючих краєвидів.

Замовити практикум «365 запитань про головне»

Для кого це корисно?

  • Для вчителів-предметників, психологів, аби отримати свіжу порцію натхнення.
  • Для творчих людей, які люблять відчувати задоволення від творчості і самопізнання.
  • Для тих, хто хоче набути нову корисну звичку.
  • Для ваших учнів – як приклад креативного завдання, теми для есе, твору-роздуму, розвиток культури мовлення.

Що це за практикум?

12 днів тому на каналі «Телеграм» стартував марафон «12 запитань про головне». Не передати ту творчу атмосферу, яка панувала на цьому марафоні протягом 2-х тижнів! Зареєструвалось більше 70-ти учасників, але багато хто не встиг це зробити вчасно. Тому для них та всіх, хто хоче потренуватися у корисній письмовій практиці, я представляю свою колекцію мудрості.

Серед авторів запитань – великі вчителі людства: давньогрецькі мудреці Піфагор, Арістотель і Платон, геній Відродження Леонардо да Вінчі, український практик істини Григорій Сковорода, легендарна телеведуча Опра Вінфрі, гуманні педагоги Януш Корчак і Шалва Амонашвілі, сучасні успішні люди Стів Джобс, Робін Шарма, Тоні Роббінс, тренери з розвитку креативності і особистості Джулія Кемерон, Стефан Бухер, Сет Годін, Іцхак Пінтосевич.

Це не зовсім звичний практикум. Тут я пропоную цікаві креативні запитання – всього їх 365 по кількості днів на рік (плюс додаткове бонусне запитання для 2020-го високосного року). Кожне завдання – як привід включити фантазію, розповісти власну історію або сформулювати відчуття.

Це 365 днів неспішних бесід із найбільш дорогоцінною людиною – вами. У метушні днів так важливо уповільнитись. Зупинитися. Зробити вдих – видих. І з’єднатися із собою.

Як працювати з фото-листівками?

Це запитання-цінності і їх потрібно дозувати. Будь-яке враження, навіть найприємніше, як смачну їжу, каву, можна зіпсувати, якщо їсти багато і швидко.

Я би вам рекомендувала задавати собі на один день одне запитання. Систему завдань можете скласти самостійно. Вітається навіть вибір запитання навмання – куди пальцем втрапите. Кажуть, що підсвідомість не помиляється)

«Я точно знаю, що найцінніший подарунок, який ви можете зробити собі, – це час на виховання своєї неповторної особистості». (Опра Вінфрі)

Замовити практикум “365 запитань про головне”

Бажаю вам отримати разом з цими запитаннями найпотужніші духовні уроки, миті осяяння і спалахи геніальності!

4 thoughts on “Практикум – фото-листівки «365 запитань про головне»

Add yours

  1. Після Великодня почну рік питань з листівок: яке питання витягну, таке й стане питанням дня. Для себе. Блокнот вже є) а для учнів – з вересня.

    Подобається

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Блог на WordPress.com .

Up ↑

%d блогерам подобається це: