Цікаві факти про осінь

  • Астрономічна осінь починається з дня осіннього рівнодення (22 вересня).
  • Осінь у Північній півкулі припадає на вересень, жовтень, листопад. А в Південній – на березень, квітень і травень.
  • На Екваторі осені не буває.
  • 5% населення Землі страждає від осінньої депресії, яка пов’язана з тим, що в організмі людини падає рівень кортизолу і одночасно порушуються циркадні ритми, які регулюють розклад сну і неспання. Ми бачимо менше сонячного світла і стаємо повільними і сонними на весь день. Регулярні перебування на свіжому повітрі можуть подолати це.
  • Восени організм вимагає більше сну. Важкі прокидання пов’язані зі зниженням гормону мелатоніну. Чим менше сонячного світла ми бачимо, тим більше наш мозок виробляє гормону мелатоніну, який відповідає за сонливість.
  • Низький рівень вітаміну D (сонячного вітаміну) може привести до підвищення ваги в осінній період. Нестача вітаміну D скорочує спалювання жиру і запускає механізм його відкладання.
  • Діти, народжені в осінні місяці, відрізняються винятковим імунітетом. Це пов’язують із вживанням вагітною жінкою в останньому триместрі досить великої кількості вітамінів, які природним чином потрапляють в організм з овочами і фруктами.
  • І все ж, осінній період є найбільш плідним і продуктивним. Учені Гарвардського університету з’ясували, що некомфортна погода підвищує розумові здібності і творчий потенціал. Усі відкриття, ярмарки та починання характерні саме для осіннього періоду. У вересні діти йдуть в школу, а більшість дорослих виходять на роботу. Ділові люди також намагаються переносити виставки, конференції, тендери та форуми саме на вересень-листопад.

Використовуйте осінній період, як природний прискорювач!

Це осінь, цікаві факти про осінь

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Блог на WordPress.com .

Up ↑

%d блогерам подобається це: